Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan emeklilere bayram ikramiyesi ve promosyon açıklaması!

Erdoğan bugün gerçekleştirilen corona virüsü toplantısı ardından yaptığı ulusa sesleniş konuşmasında, emeklilerin sevindirecek açıklamalar yaptı. En düşük emekli maaşının bin 500 TL’ye yükseltildiğini duyuran Erdoğan, emeklilerin bayram ikramiyesinin nisan ayında ödenmeye başlanacağını ve promosyon ödemelerin şubeye gitmeye gerek kalmadan direkt hesaplara yatırılacağını bildirdi.

Bugün tüm Türkiye’nin gözü Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın gerçekleştireceği ulusa sesleniş konuşmasındaydı. Çin’de orya çıkıp Türkiye’ye de sıçrayan ve her geçen gün artan corona virüsü vakası sonrası, Erdoğan’ın katılımında corona virüsü toplantısı gerçekleştirildi. Toplantı sonrası basına açıklamalarda bulunan Erdoğan, corona virüsü nedeniyle alınan ekonomik tedbirlerini açıkladı. Erdoğan açıkladığı tedbirlerle beraber emeklilere de güzel haberleri vermiş oldu.

Paralar doğrudan hesaplarına yatacak

Konuşmasında en düşük emekli maaşının bin 500 tl ‘ye yükseltildiğini bildiren Erdoğan emeklilerin bayram ikramiyesi ödemelerinin de Nisan ayı başında ödeneceğini açıkladı. Erdoğan buna ilişkin yaptığı konuşmada, “Emeklilerin bayram ikramiyesini Nisan ayı başında ödüyoruz. Yine emeklilerimizin maaş promosyon ödemelerinin de, şubelere gitmelerine gerek kalmaksızın, doğrudan hesaplarına yatırılmasını sağlıyoruz.” İfadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir