Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Önemli Mesajlar

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ile Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısım Hizmete Alma Törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan törene Cumhurbaşkanlığı Külliyesinden canlı bağlantı ile katılarak önemli mesajlar verdi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesinden canlı bağlantı ile Yusufeli Barajı 3 Milyonuncu Beton Dökümü, Bayburt Demirözü Sulaması, Rize Merkez ve Güneysu İlçeleri ile Taşlıdere Vadisi Islahı 5. Kısım Hizmete Alma Törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan burada yaptığı açıklamalarında önemli mesajlar verdi.

Açıklamalarında maske, mesafe ve temizliğe çok dikkat edilmesi gerektiğini vurgulayan Cumhurbaşkanı Erdoğan GAP’ın en büyük projelerinden Ilısu Barajının kendilerine nasip olduğunu belirtti.

“BİZE NASİP OLDU”

Açıklamalarında Türkiye’nin kutlu yürüyüşüne asla ara vermediğini belirten Cumhurbaşkanı Erdoğan şu ifadeleri kullandı:

Bu büyük değişimi kavrayamadığı için eser siyasetiyle değil, milletin ortak değerlerini istismarla ayakta kalmayı çalışanları teessüfle izliyoruz. Dünya koronavirüs salgınının pençesinde kıvranırken biz her biri kendi alanında çığır açacak eserlerin yükselişinin sevincini yaşıyoruz. Çanakkale’deki köprünün son bloğunu yerleştirdik. GAP’ın en büyük projelerinden Ilısu Barajı bize nasip oldu.

10 MİLLET BAHÇESİ AÇILDI

Son acil durum hastanelerinin üçünü 45 günde tamamladık. Demokrasi ve Özgürlükler Adası’nı hizmete sunduk. Dün Ankara’da 10 millet bahçesinin açılışını gerçekleştirdik. Yusufeli Barajı’ndaki ilerlemenin gururunu yaşıyoruz. Kamu düzenini başarıyla yöneten Türkiye kutlu yürüyüşüne asla ara vermemiştir.

“KARARLIYIZ”

Maske, mesafe ve temizliğe çok dikkat edeceğiz.

İhracatta, turizmde, ticarette çok güçlü gelişmeler bekliyoruz. Geleceğe ümitle bakmak için pek çok sebep var. Büyük ve güçlü Türkiye hedefine ulaşmaya dünden daha yakın ve kararlıyız.

İlgili Makaleler