Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sevindiren paylaşım: 20 Nisan’da faaliyete başlıyor!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan corona virüsü salgınında hastanelerin yetersiz kalması endişesi yaşayan vatandaşları sevindirdi. Erdoğan sosyal medya üzerinden, “ 2.682 yataklı İkitelli Şehir Hastanesi'nin ilk etabını 20 Nisan'da hizmete alıyoruz.” açıklamasını yaptı.

Türkiye’de corona virüsü vaka sayısı her geçen gün artıyor. Dünyada özellikle İspanya ve İtalya’da ise durum kötü. İspanya başta olmak üzere iki ülkede de sağlık sistemi çökmüş durumda. Ülkelerden gelen son bilgilere göre hastanelerin ve yatakların yetersiz kaldığı, hastaların yerde yattığı ve doktorların hasta seçtiği öğrenilmişti. Türkiye’de de bu durumun yaşanmasından korkan vatandaşlara Cumhurbaşkanı Erdoğan müjdeyi verdi. Erdoğan, 2.682 yataklı İkitelli Şehir Hastanesi’nin ilk etabını 20 Nisan’da hizmete alınacağını duyurdu.

Diğer hastanelerimizi de süratle tamamlayacağız

Erdoğan twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, “Şehir Hastaneleri ile ülkemize her türlü imkânı içerisinde barındıran modern sağlık merkezleri kazandırdık. 2.682 yataklı İkitelli Şehir Hastanesi’nin ilk etabını 20 Nisan’da hizmete alıyoruz. Diğer hastanelerimizi de süratle tamamlayarak Milletimizin hizmetine sunacağız.” İfadelerini kullandı.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir