Gündem

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Yeni Açıklama: Bütün İmkanlarımızı Seferber Ettik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Türkiye'nin corona virüs (Covid-19) salgını ile mücadelesindeki son duruma dair değerlendirmelerde bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Türkiye’nin corona virüs (Covid-19) ile mücadelede nerede olduğuna ilişkin açıklamalarda bulundu. Değerlendirmelerinde, Türkiye’nin corona virüs pandemisine en hazırlıklı ülkelerden biri olduğunu vurguladı.

İMKANLARIMIZI SEFERBER EDİYORUZ

Cumhurbaşkanı Erdoğan, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Türkiye, son 18 yılda temel hizmet alanlarında yaşadığı değişim ve dönüşüm sayesinde koronavirüs salgınına en hazırlıklı ülkelerden biridir. 165 bin doktorumuz, 205 bini hemşire olmak üzere 490 bin sağlık ve 360 bin destek personelimizle devasa bir sağlık ordusuna sahibiz.”

“Müsterih olunuz hiçbir virüs, hiçbir salgın Türkiye’den güçlü değildir. Küresel salgın haline gelen koronavirüse karşı ülkece milli bir mücadelenin içerisindeyiz. Devlet olarak tüm tedbirleri alıyor, milletimizin sağlığını tehdit eden salgına karşı imkanlarımızı seferber ediyoruz.”

Ayrıntılar gelmeye devam ediyor…

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir