Personel Alımı

Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Alanları İşletme Müdürlüğü personel alımı yapacak!

Kültür ve Turizm Bakanlığı yeni iş ilanı yayınladı. Türkiye İş Kurumu ‘’kamu iş ilanları’’ sayfasında yayınlanan ilana göre, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Alanları İşletme Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere 35 işçi alımı yapılacak! Alınacak işçiler, Kültür ve Turizm Bakanlığı kadrosunda daimi olarak istihdam edileceklerdir.

KAMUYA PERSONEL ALIM İLANI

Kültür ve Turizm Bakanlığı işçi alımı ile ilgili yayınladığı ilan detaylarında, Kamuya içi alımı başvurularının 9-13 Kasım 2020 tarihleri arasında yapılacağı belirtildi. Peki, Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası Konser Alanları İşletme Müdürlüğüne alınacak personellerden ne gibi şartlar istenmektedir? İş başvuruları nereye nasıl yapılacak? İşte detaylar…

ÖĞRENİM ŞARTLARI

İşçi alımları en az önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden yapılacak ve kadroya alınan işçiler teknik işlerde görevlendirileceklerdir. Bunun için adayların, ilan içeriğinde belirtilen bölümlerden mezun olmaları gerekmektedir. Başvuru şartlarında adaylardan KPSS şartı istenmemektedir. Sadece, başvurusu kabul edilen adaylar mülakata tabi tutulacak ve mülakat sınavından başarılı olan adayların ataması gerçekleşecektir.

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Başvurular, belirtilen tarih aralığında Kültür ve Turizm Bakanlığı Döner Sermaye İşletmesi Genel Müdürlüğüne şahsen yapılacaktır.

Başvuru Adresi; Çiğdem Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi, No:50 Çukurambar – ANKARA

Kültür ve Turizm Bakanlığı tarafından yayınlana resmi ilanı görüntüleyerek daha fazla detayları ulaşmak için BURAYA TIKLAYINIZ

İlgili Makaleler