Ekonomi

Dacia Sahibi Olmak İsteyenler! Beklenen Açıklama Geldi!

Sıfırı araç sahibi olmak isteyen vatandaşlar markaların kampanyalarını araştırmaya devam ediyor. Son olarak Dacia’dan gelen açıklamaya göre Dacia modellerinde uygun fiyatlı kampanyalar başladı. Eylül Ayı boyunca geçerli olacak 1.500 TL yakıt hediyesi ve 1.000 TL Dacia Kasko indirimi olan Dacia modellerindeki kampanyaların detayları…

Kampanya Detayları

  • Eylül’de Dacia alanlar, Dacia Finans’tan kredi kullanılması koşuluyla geçerli olan kampanya kapsamında 2022 yılı Ocak ayına kadar ertelenen kredi taksiti ödemeleriyle, 1.500 TL yakıt hediyesi ve 1.000 TL Dacia Kasko indiriminden yararlanabilmektedir. Kampanya fiyatına dahil olarak, +1 yıl Uzatılmış Garanti ve ilk Periyodik Bakım paketleri fırsatlarından faydalanabilmektedir.
  • (*)Dacia Finans’tan kredi kullanılması durumunda geçerli olan ilgili kampanya, sınırlı sayıdaki 2021 model yılı Dacia modellerinin perakende satın alımında geçerlidir.
  • İlgili kampanya Dacia Finans’tan Maxxi Koruma, Maxxi Warranty (+1 yıl Uzatılmış Garanti), Maxxi Bakım Plus (İlk Periyodik Bakım) ve Dacia Kasko alımıyla birlikte geçerlidir. Bu ürünlerden herhangi birinin alınmaması ya da alındıktan sonra iptali durumunda yakıt puanı hediye edilmez. TOTAL’den hediye edilen yakıt puanları, 6 ay boyunca her ay 250 TL olmak üzere toplamda 1.500 TL olacaktır.
  • Finansman kampanyaları anlaşmalı finans kuruluşunun şartlarına bağlıdır. Kampanyalı faiz oranları belirtilen ürünler ile birlikte geçerlidir. Aksi durumda anlaşmalı finans kuruluşunun baz faiz oranı uygulanır. Finansman kampanyaları birleştirilemez. Kredi tahsis ücretleri kredi bedeline dahil değildir. Faiz oranı ve maliyet oranları, kullanılacak kredi tutarı ve vadeye göre değişmektedir.

Duster’ın ortalama CO2 salımı 107-137(g/km); yakıt tüketimi 4-7,3(l/km) aralığındadır. Yeni Sandero Stepway’in ortalama CO2 salımı 105 – 119(g/km); yakıt tüketimi 4,9 – 6,7 (l/km) aralığındadır. Dokker Combi’nin ortalama CO2 salımı 112 – 165(g/km); yakıt tüketimi 4,3 – 8,6 (l/km) aralığındadır. Dokker Van’ın ortalama CO2 salımı 111 – 159(g/km); yakıt tüketimi 4,2 – 8,4 (l/km) aralığındadır. Model üzerinde gösterilen aksesuarlar farklılık gösterebilir. Kampanya, stoklarla sınırlı ve 30.09.2021 tarihine kadar katılımcı yetkili satıcılarda geçerlidir. MAİS, kampanya bitiş tarihini ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Ayrıntılı bilgi Dacia Yetkili Satıcılarında.

İlgili Makaleler