Ekonomi

Denizbank’ın İhtiyaç Kredisi Faiz Oranları Dibi Gördü; Kredi Çekmek İçin Bekleyenlere Çağrı Yapıldı! 1000 Bin TL’ye Kadar Tüm Krediler…

Özel bankacılık sektörünün tanınan ve güvenilir bankalarından biri olan Denizbank, verdiği avantajlı hizmetleri ile vatandaşların aklında yer etmeyi başarmış görünüyor. Ödediği emekli promosyonundan alışverişlerde sunduğu kredi kartı avantajlarına kadar pek çok alanda fark yaratan Denizbank, mayıs ayının gelmesiyle birlikte ihtiyaç kredisi paketlerinde bir ayrıcalık yaratmaya başlıyor.

Faiz oranlarında mayıs ayı itibariyle başlattığı bahar kampanyaları kapsamında indirime giden Denizbank, diğer bankaların çok daha altında faiz oranları ile vatandaşlara hizmet vermeye başlıyor. Bu kapsamda belirli şartlar ve şubelerine teslim edilmesi gereken belgeler belirlemiş olan Denizbank, bunlar ve bunlar gibi tüm detayları avantajlı faiz oranlarından yararlanmak isteyenler için açıklamış bulunuyor.

18 Yaşından Büyük Olmak Yetiyor

Bankacılık hizmetlerinden vasisiz ve ebeveynsiz bir şekilde yararlanabilmek için 18 yaşından büyük olmanın şart olduğu Türkiye’de Denizbank da avantajlı ihtiyaç kredilerini 18 yaşını geçmiş olan vatandaşlara sağlıyor. Bu kapsamda avantajlı faiz oranlarını belirli bir kredi notuna sahip olan vatandaşlara sağlayan Denizbank, ortalama bir seviyedeki kredi notu ve üzerindeki notlara sahip olan vatandaşlara kredi veriyor. Aynı zamanda her kredisinde istememesine rağmen bu kredisi için düzenli bir gelir beyanı da isteyen Denizbank, tutara göre değişmekle birlikte 36 aya kadar taksitlendirdiği özel faiz oranlı kredisinin faiz oranlarını yüzde 1,49 başlatıp, yüzde 1,69’a kadar çıkartabiliyor.

Bu Belgeleri Sunmak Gerekiyor

Denizbank’ın faiz oranlarını yüzde 1,49 başlatıp, yüzde 1,69’a kadar çıkarttığı özel faizli kredisinden yararlanmak için başvurular şubelerden yapılabiliyor. Dijital dönüşümü kapsamında şubelerin yanı sıra Denizbank Mobil ve Denizbank İnternet Bankacılığı sistemleri üzerinden de kredi başvurularını kabul eden Denizbank, aynı zamanda telefon bankacılığı, SMS bankacılığı ve ATM’leri aracılığıyla da kredi başvurularını kabul ediyor. Bazı kredi paketlerinde üç ay geri ödeme ertelemeleri de sağlayan Denizbank, düşük faiz ve uzun vadenin yanı sıra esnek geri ödeme planlarıyla da vatandaşları destekliyor. Bu kapsamda Denizbank’ın kredisine nereden başvuru yapılırsa yapılsın; başvurunun onaylanması halinde en yakın Denizbank şubesine nüfus cüzdanının aslı ve fotokopisi, ikametgah belgesi ya da son aya ait olan faturalar ile mesleğe uygun bir gelir belgesi sunulması şartı aranıyor.

İlgili Makaleler