Gündem

Devlet Bahçeli, Milli Dayanışma Kampanyası İçin 5 Maaşını Bağışladı!

Bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından dar gelirli aileler için 'Milli Dayanışma Kampanyası başlatıldı. O kampanyaya siyasilerden destekler gelmeye başladı. Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli, sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada kampanyaya 5 maaşını bağışladığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan bugün ulusa sesleniş konuşması gerçekleştirdi. Corona virüsü salgınında dar gelirli vatandaşların mağduriyetinin önlenmesi için Milli Dayanışma Kampanyası başlatıldığını açıklayan Erdoğan’a MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’den destek geldi.

Twitter üzerinden açıklamalar yapan Bahçeli, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız.” İfadelerini kullandı.

Devlet Bahçeli twitter üzerinden yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

İçinden geçtiğimiz zor günleri dayanışma duygularını teşvik ederek, yardımlaşma hissiyatını harekete geçirerek aşacağımıza yürekten inanıyorum. Birbirimize el uzatırsak, zorda kalanlara destek verirsek hem insani hem de İslami sorumluluklarımızı yerine getirmiş oluruz.

Bugün akşam Sayın Cumhurbaşkanımızın konuşmasını dikkatle takip ettim. “BİZ BİZE YETERİZ” diyerek başlattığı “MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI” hakikaten takdir ve tebrike layıktır. Sayın Cumhurbaşkanımıza gönülden teşekkür ediyorum.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı olarak MİLLİ DAYANIŞMA KAMPANYASI’na beş (5) maaşımla katılıyorum. İnşallah bu günleri atlatacağız, inanç birliği yaparak, ortak akıl ve irade paydasında buluşarak huzurlu ve güvenli yarınlara beraberce ulaşacağız.

Ben sen yok, biz varız. Çetin şartları omuz omuza birlikte göğüsleyeceğiz. Nitekim biz Türkiye’yiz. Biz Türk milletiyiz. Birlikte çok daha güçlüyüz. KOVİD-19’a asla teslim olmayacağız..

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir