EkonomiGündem

Dolar Yine Rekor Kırıyor! İşte 31 Mart Dolar Fiyatları

Gündemin oldukça yoğun olduğu bu dönemde,ekonomiye ilgili veya ilgisiz herkesin merak ettiği sorular dolar ne kadar oldu ve daha da yükselecek mi oldu. Hayatımıza olan etkisi inanılmaz büyük olan doların son durumunu ve 31 Mart dolar kuru hakkındaki değişimleri sizlerle paylaşacağız.

Daha önce yatırım yapmış olan veya yapmayı düşünen, dolar üzerinden borcu olan ya da elinde doları bulunan herkesin merak ettiği dolar ne kadar oldu sorusunun cevabı her geçen gün değişmekte. Sadece doğrudan dolar ile işi olanlar değil, herkes bu sorunun cevabını yakından takip ediyor.

O zaman 31 Mart tarihinden itibaren dolar ne kadar oldu? Piyasadaki dalgalanmalar ne durumda? Okuyucularımız için güncel dolar kuru ve piyasa gelişmelerini aktardık.

31 MART GÜNCEL DOLAR DURUMU

31 Mart tarihinden itibaren dolar, 6,5855 TL’yi gördü. Güncel değişimleri ve dalgalanmaları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

DOLARDAKİ DALGALANMALARIN SEBEPLERİ

Dolar ve diğer döviz kurlarının günlük dalgalanmalarını tetikleyen birçok durum vardır ve şu an bunun en büyük sebebi bütün dünyanın corona virüs ile olan mücadelesidir. Ancak faiz oranları, enflasyon, cari açık, ABD ekonomisi, sektörel gelişmeler gibi başka sebepler de sayabiliriz.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir