Magazin

Dünyanın en güzel kızı seçilmişti: Moskovalı Kristinanın yılbaşı pozuna rekor beğeni yağdı!

Dünyanın en güzel kızı yılbaşı pozuyla herkesi büyüledi. Kristina küçüklüğünden beri bu sektörde bulunuyor. Henüz 4 yaşındayken modellik yapmaya başlamış ve tam 9 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilmişti. Moskova uyruklu Kristina iki buçuk milyonu aşan İnstagram hesabı üzerinden yaptığı son paylaşımı ile büyük beğeni topladı.

DÜNYA GÜZELİ ÜNVANINI NE ZAMAN ALDI?

Onun adına duyanlar merak ediyor. Dünyanın en güzel kızı ünvanına sahip olması bu merakı daha da artırıyor. 4 yaşından beri bu sektörde varlığını sürdüren Pimenovanın hayatında modellik artık işi haline geldi. 9 yaşındayken dünyanın en güzel kızı seçilen Kristina şu anda 16 yaşında.

Çocuk modeller kategorisinde dünya sıralamasında en güzel kız unvanına sahip Kristina’nın babası eski futbolcu annesi eski modeldir. Güzelliği dillere destan olmuş ve küçük yaşlarından beri bu sektörde var olmasını sağlamıştır.

KRİSTİNA PİMENOVA NELER YAPIYOR?

Güzelliği ile herkesi kendine hayran bırakan Kristinanın annesi uzun bir süre modellik yapmış Glikeriya Shirokova’dır. Babası ise FK Dinamo Moskva spor kulübünde eski forvet oyuncusudur.

Pimenova dünyanın en güzel kızı seçildiğinde 9 yaşındaydı. 2014 yılında yapılan yarışmada 1.oldu. Moskova’da doğmuş olan Kristina İngiltere’de yaşamını sürdürüyor. Öte yandan birkaç yapımda oyunculuk deneyimi de bulunuyor. The Russian Bride, Creators: The Past projelerinde yer aldı. Ardından Moskovadayken Olga Kapranova aracılığı ile jimnastik dersleri eğitimi gördü. 2013 yılında Tataristan’da düzenlenen organizasyonda yarışarak kendi yaş grubu içerisinde altın madalya kazanma fırsatı da elde etti.

İlgili Makaleler