Magazin

Dünyanın İlgi Odağı Haline Gelen Johhny Deep Davasında Beklenen Tanık Kürsüye Çıktı; Kate Moss Açıkladı: Herkes İzledi!

Tüm dünyanın yakından tanıklık ettiği Johnny Deep ve eski eşi Amber Heard davasında kilit isim konuştu. Dünya kamuoyunda “karalama davası” olarak yankı bulan davanın son duruşmasına katılan tanık, yüzünü gösterdi.

Amber Heard’ın eski eşi Johhny Deep tarafından şiddet gördüğü iddiası ile açtığı davada Heard, Deep’in eski sevgilisi Kate Moss’a da şiddet uyguladığını iddia etmişti. Bu iddialara yanıt vermek üzere salonda olan Kate Moss, konuştu.

Johnny Depp ile Amber Heard Davasında Kate Moss Konuştu

Yaşadıkları aşk ile adeta 90’lı yıllara damga vuran Johnny Deep ve Kate Moss, yıllar sonra duruşma salonunda bir araya geldi. Johnny Deep’in eski eşi Amber Heard tarafından öne sürülen Deep tarafından “merdivenlerden itildi” iddiasını yanıtlamak için kürsüye çıkan Kate Moss, iddiaları yalandı. Olayın Amber Heard tarafından anlatıldığı gibi olmadığını belirten Kate Moss, “Beni asla itmedi, tekme atmadı ve merdivenlerden düşmeme neden olmadı” diye ifade verdi. Ardından Karayipler’deki tatil sırasında yaşananları tanık kürsüsünde anlatan Kate Moss, “Otel odasından ayrılıyorduk. Johnny benden önce odadan çıkmıştı. Dışarıda fırtına vardı ve yağmur yağıyordu. Odadan çıkarken merdivenlerden aşağıya kaydım ve sırtımı incittim. Bağırdım, çünkü bana ne olduğunu bilmiyordum ve canım yanıyordu” ifadelerini kullandı. Bu olayın üzerine eski sevgilisi Johhny Deep’in yanına geldiğini ve kendisinin tıbbi yardım alması için yardımcı olduğunu söyleyen Kate Moss, özetle Deep lehinde tanıklık etti.

Davaya Tanık Değil, Hayran Damga Vurdu

Johnny Depp ile Amber Heard arasında sürüp giden karalama davasında sular bir türlü durulmazken; Johnny Depp’in eski sevgilisi Kate Moss’un tanıklık yapacağı duruşma esnasında yaşanan bir olay davaya resmen damgasını vurdu. Adeta bir dizi film gibi takip edilen davada Kate Moss kürsüye çıkmadan önce salonun arka sıralarında bulunan bir kadın, önce ayağa kalktı, ardından ise yüksek bir ses ile bağırmaya başladı. Bu esnada Johnny Deep’e “Seni seviyorum. Bizim ruhlarımız birbiriyle bağlantılı” sözleri ile seslenen hayranı, Johhny Deep ile birlikte tüm salonun da dikkatini çekmeyi başardı. Diğer hayranlarına yaptığı gibi ismi bilinmeyen kadına da el sallayıp öpücük yollayan Johhny Deep, ardından gelen cümleler ile ise bir hayli sarsıldı. Bağırdığı için salondan çıkartılan ismi bilinmeyen kadın, çıkartılırken bebeğini gösterip, “Bu bebek senin” derken, mahkeme salonunda da kısa süreli bir karışıklığa neden oldu. Öte yandan salondan çıkartıldıktan sonra polisler tarafından sorgulanan yabancı kadının “Şaka yaptım” şeklinde bir ifade verdiği öğrenildi.

İlgili Makaleler