Eğitim

2019-İSG 1. Dönem Sınav Giriş Belgeleri ÖSYM Tarafından Yayımlandı

Haftasonu gerçekleştirilecek olan İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı için ÖSYM Başkanlığı’ndan duyuru geldi. 

ÖSYM’nin hem sosyal medya hesabı hemde resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan duyuruda, söz konusu sınava katılım gösterecek adaylar için sınav giriş belgelerinin ilan edildiği açıklandı. 

2019-İSG 1. DÖNEM SINAV GİRİŞ BELGELERİ YAYIMLANDI

ÖSYM Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninde, İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı için genel hatırlatmalarda bulunuldu. Adayların sınava 18 Mayıs tarihinde gireceklerini açıklayan ÖSYM Başkanlığı, adayların sınav giriş belgelerine nasıl ulaşacaklarına dair de bilgi verdi.

Bu çerçevede adayların kendilerine ait T.C. numaraları ile ÖSYM’nin sitesine giriş yapmaları gerektiğini ifade eden kurum, Aday İşlemleri Sistemi üzerinden sınav giriş belgelerine ulaşılabileceğini aktardı. ÖSYM Başkanlığı yayımladığı duyurusunda ayrıca sınav saatine ve salonlara geç kalma konusunda adayları uyardı.

ÖSYM Tarafından Yayımlanan Duyuru Metni

18 Mayıs 2019 tarihinde uygulanacak olan İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına (2019-İSG 1. Dönem) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren sınava giriş belgelerini, ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr adresinden saat 14.00’den itibaren T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile edinebileceklerdir. DİKKAT! 2019-İSG 1. Dönem için adaylar saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir