Eğitim

Anadolu Üniversitesi AÖF Sınav Giriş Bilgilerini Açıkladı

Anadolu Üniversitesi, açıköğretim öğrencilerine yönelik bir basın açıklamasında bulundu. 

Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanan basın açıklamasında, İktisat ve İşletme fakültelerinin 2018-2019 öğretim yılı bahar dönemi dönem sonu sınav giriş bilgilerinin açıklandığını duyurdu. 

AÖF tarafından yayımlanan giriş bilgisi detayları ve bilinmesi gereken diğer ayrıntılar şu şekilde,

AÖF SINAV GİRİŞ BİLGİLERİ YAYIMLANDI

Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakültesi bahar dönemi sınavlarına katılacak adaylar, Mayıs ayının sonunda sınava girecekler. 25 Mayıs ve 26 Mayıs tarihlerinde düzenlenecek sınavlara katılım sağlayacak öğrencilerin nerede sınav girecekleri ise Anadolu Üniversitesi duyurusu ile bildirildi. İşte O Duyuru;

Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından İktisat ve İşletme fakültelerinin 2018-2019 öğretim yılı bahar dönemi dönem sonu sınav giriş bilgileri için yayımlanan bilgilendirme duyurusunda şu ifadeler yer aldı. 

“Öğrencilerimiz sınav giriş bilgilerini ‘Anadolu Mobil’ uygulamamızdan görüntüleyebilir. Sınav giriş belgeleri, gün içinde öğrenci otomasyonundan erişime açılacak ve sayfamızdan duyurulacaktır.”

Sınav bilgilerine ulaşmak isteyen adaylar kendilerine ait bilgileri ile Anadolu Üniversitesi Öğrenci Sistemi üzerinden sınav giriş yerlerini öğrenebilirler.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir