Eğitim

Anadolu Üniversitesi AÖF Üç Ders Sınav Giriş Yerleri Belli Oldu!

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav giriş belgeleri ilan edildi. AÖF üç ders sınavına girecek adaylar için yayımlanan sınav giriş belgelerine adaylar öğrenci otomasyon sistemi üzerinden ulaşabilecekler. 

Anadolu Üniversitesi’nin üç ders sınavına dair yayımlamış olduğu basın açıklamasında öğrencilere şu duyuru yapıldı. ”Üç Ders Sınav Giriş Belgesi Üç ders sınavı için sınav giriş belgeleriniz yayında! https://aof.anadolu.edu.tr/ adresinden öğrenci otomasyonuna girerek çıktı alabilirsiniz.”

AÖF 3 DERS SINAV GİRİŞ BELGESİ YAYIMLANDI

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakültelerinin (AÖF) lisans veya önlisans programlarına devam eden çok sayıda öğrenci, bahar sınavlarından sonra gerçekleştirilen 3 ders sınavlarına katılacaklar. 3 ders sınavı içinde ise bir süredir beklenen sınav yerleri adaylara duyuruldu.

Adaylar AÖF 3 desr sınavlarına 27 Temmuz 2019 Cumartesi günü saat 14:00’da, Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Denizli, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van illeri ile KKTC/Lefkoşa’da bulunan sınav merkezlerinde katılacaklar. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir