Eğitim

AÖF Bahar Dönemi Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı

Anadolu Üniversitesi bir duyuru yayımlayarak 25 Mayıs ile 26 Mayıs tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Bahar Dönemi Sınav Giriş Belgelerinin aday erişimine açıldığını açıkladı. 

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yayımlanan duyuruda metninde sınav giriş belgeleri ile ilgili olarak öğrencilere şu bilgiler verildi. 

”Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri 2018-2019 Öğretim Yılı Bahar Dönemi Dönem Sonu Sınavı sınav giriş belgelerine Öğrenci Otomasyonundan erişime açılmıştır. Sinav giris bilginize Anadolu mobil güncel versiyonundan erisebilirsiniz. mobil.anadolu.edu.tr”

AÖF BAHAR DÖNEMİ SINAVLARI

Anadolu Üniversitesi gün içinde yayımladığı başka bir duyuru ile Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakültesi bahar dönemi sınav giriş yerlerinin açıklandığını bilgisini vermişti. Öğrenciler Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakültesi bahar dönemi sınavlarına 25 Mayıs ile 26 Mayıs tarihlerinde katılım gösterecekler. 

Öğrenciler sınava girerken; Fotoğraflı Sınav Giriş Belgesi, Fotoğraflı ve Onaylı Kimlik Belgesi, Fotoğraflı ve soğuk damgalı nüfus cüzdanı, sürücü belgesi, süresi geçerli pasaport, zorunlu askerlik görevini yerine getirmekte olan er/erbaşlar ile askerî öğrenciler için askerî kimlik belgelerini yanlarında bulunduracaklar.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir