Eğitim

AÖF Bahar Dönemi Vize Sınavı Soru ve Cevapları Yayımlandı

On binlerce öğrenin katılım gösterdiği Açıköğretim Fakültesi (AÖF) soru ve cevapları Anadolu Üniversitesi tarafından yayımlanandı. 

AÖF soru ve cevapları, Anadolu Üniversitesi e-Kampüs aracılığıyla adayların erişimine açıldı. 

AÖF SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANDI

Anadolu Üniversitesi tarafından 13 Nisan ile 14 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilen Bahar Dönemi AÖF sınav sorularına ilişkin yapılan açıklamada, ”2018-2019 Bahar donemi ara sinav sorularina Anadolu Mobil uygulamasinda “eKampus Mobil” sekmesinden ilgili dersin altindan erisebilirsiniz.” ifadeleri kullanıldı.

Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

Açıköğretim Fakültesi tarafından yayımlanan soru ve cevapların ardından öğrenciler sonuçların ne zaman açıklanacağını merak ediyorlar. Anadolu Üniversitesi bu konuda resmi bir açıklama yapmadı. Ancak geçmiş dönemlerde gerçekleştirilen sınavların ardından sonuç açıklama takvimine bakıldığında sonuçların 2 hafta içinde ilan edildiği belirleniyor. 

Bu kapsamda Anadolu Üniversitesi’nin 2019 yılı Bahar Dönemi Vize sınavı sonuçlarının 25 Nisan ile 30 Nisan tarihleri arasında açıklanması kuvvetle muhtemel. Konuya dair yapılan her türlü açıklama ve yayımlanan her duyuruyu Kamu İlanları olarak sizlerle buluşturacağız. 

Haber Kaynağı: Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir