Eğitim

İşkur Halka Yönelik Nitelikli Bilişim Kursları Eğitimlerine Başlıyor!

İşkur, kendi web sitesi üzerinden halka yönelik bir duyuru yayımladı. Yayımladığı duyuru da İşkur kendi bünyesinde, ‘nitelikli bilişim kursları’ eğitimlerine başlanılacağı ve ilk istikametin Ankara olacağını belirtti. Katılımcılara günlük 50 TL cep harçlığı ödemesi yapılması belirten İşkur, katılımcıların genel sağlık sigortası primlerininde kendi bünyesi tarafından yatırılacağını yayımladığı duyuru da belirtti.

İşkur, yazılı beyanında,

”Geleceğimizin Teminatı Sevgili Gençler,

Nitelikli Bilişim Uzmanı Yetiştirme Projesi İle Düzenlenmekte Olduğumuz “Yazılım Uzmanı” “Sistem ve Ağ Uzmanı” “Siber Güvenlik Uzmanı (Bilgi Güvenlik Uzmanı) ” ve “Bulut Bilişim Uzmanı” Kurslarına Katılarak Geleceğin Mesleklerinden Birisine Sahip Olabilirsiniz.
Bu Kurslara Katılan Gençlerimiz Hem Geleceğin Mesleklerinden Birisine Sahip Oluyor Hem de Kısa Bir Sürede İşe Girme Olanağı Elde Ediyor.

Bilişim Teknolojileri Alanında Ön Lisans, Lisans veya Sayısal Bölüm Mezunu İseniz Ankara’da Düzenlenecek Olan “Siber Güvenlik Uzmanı (Bilgi Güvenlik Uzmanı)” ve “Bulut Bilişim Uzmanı” Kurslarına 26 Ekim 2019 Tarihine Kadar; “Yazılım Uzmanı” ve “Sistem ve Ağ Uzmanı” Kurslarına İse 4 Kasım 2019 Tarihine Kadar Başvuru Yapabilirsiniz.

Hem Bir Mesleğim Hem de Bir İşim Olsun Diyorsanız İŞKUR Daima Yanınızda.
Kursa Katılan Kişilere Günlük 50 TL Cep Harçlığı Ödemesi Yapılmakta Ayrıca İş Kazası ve Meslek Hastalığı ile Genel Sağlık Sigortası Primleri İŞKUR Tarafından Karşılanmaktadır. İstihdamın En Kolay Yolu : İŞKUR” 
bilgilendirmesinde bulundu.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir