Eğitim

Milli Savunma Üniversitesi’nden Öğrenci Kayıt İşlemleri Duyurusu

Milli Savunma Üniversitesi Astsubay Meslek Yüksekokullarına kayıt yaptıracak öğrencilerin yapacakları işlemlere dair basın açıklaması yayımlandı. 

MSB Personel Temin Daire Başkanlığı tarafından yayımlanan basın açıklamasında, yer alan tüm detayalar ve adaylara yapılan uyarılar sizlerle. 

MSB’DEN ÜNİVERSİTE KAYIT DUYURUSU

Milli Savunma Üniversitesi Astsubay Meslek Yüksekokulları için yayımlanan basın açıklamasında, MSÜ Rektörlüğü koordinesinde ilgili Astsubay Meslek Yüksekokulları tarafından gerçekleştirilecek kayıt işlemlerinin 26 Ağustos tarihi ile 13 Eylül tarihlerinde gerçekleştirileceğini duyurdu. Bu kapsamda kayıt yapma hakkı elde edenlerin yapacakları işlemlere dair bilgi veren Milli Savunma Bakanlığı şu açıklamada bulundu.

”Astsubay Meslek Yüksekokulu kontenjanlarına göre çağrı işlemleri Milli Savunma Üniversitesi Rektörlüğü ile Astsubay Meslek Yüksekokulları tarafından yapılacaktır. Kayıt yaptırma hakkı elde eden aday bilgileri 26 Ağustos 2019 tarihinden itibaren günlük olarak https://www.msu.edu.tr ve https://personeltemin.msb.gov.tr internet adreslerinden yayımlanacaktır. 26 Ağustos 2019 tarihinden itibaren https://www.msu.edu.tr ve https://personeltemin.msb.gov.tr internet adreslerinden yayınlanan listelerde yer alan adaylara ÖSYM tarafından yapılan 2019-MSÜ Sınavına müracaatta belirtikleri telefon numaralarından da çağrı yapılacaktır.”

Kamuilanlari.com 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir