Eğitim

MSÜ Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınav Giriş Belgeleri Açıklandı

ÖSYM Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yayımladığı bir basın açıklaması ile Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2019-MSÜ) katılacak öğrenciler sınav giriş yerlerinin belli olduğunu duyurdu. 

ÖSYM’DEN DUYURU

ÖSYM tarafından yayımlanan duyuru metninde, söz konusu sınava katılım gösterecek adayların sınav giriş yerlerini ÖSYM Aday İşlemleri Sistemi üzerinden öğrenebilecekleri bildirildi. 

Sınava girecek adaylara uyarılarında bulunduğu duyuruda, adayların sınava giriş saatleri ve sınav tarihine hakkında hatırlatmalar yer aldı. 

ÖSYM Başkanlığı Tarafından Yayımlanan MSÜ Sınav Duyurusu

Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavının (2019-MSÜ) Giriş Belgeleri Açıklandı

07 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavına (2019-MSÜ) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden saat 14.00’ten itibaren edinebileceklerdir.

DİKKAT! 07 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı (2019-MSÜ) için adaylar, saat 10.00’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir