Eğitim

ÖSYM 2019-DİB-MBSTS Giriş Belgelerini Açıkladı

ÖSYM Başkanlığı web sayfası üzerinden bir duyuru yayımlayarak Diyanet İşleri Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilecek olan Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı giriş belgelerinin ilan edildiğini duyurdu. 

ÖSYM’DEN MBSTS DUYURUSU

ÖSYM Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru metninde söz konusu sınava katılım gösterecek adayların sınav giriş belgelerine nasıl ulaşacaklarına dair bilgi verildi. Sınava katılacak adaylara yönelik uyarılarında yer aldığı duyuruda, sınava girişlerine dair uyarılar yer aldı. 

ÖSYM Tarafından Yayımlanan Duyuru

13 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavına (2019-DİB-MBSTS) başvuran adayların, sınava girecekleri bina/salonlara atanma işlemi tamamlanmıştır. Adaylar, sınava girecekleri yer bilgisini gösteren Sınava Giriş Belgesini, T.C. Kimlik Numaraları ve aday şifreleri ile ÖSYM’nin https://ais.osym.gov.tr internet adresinden saat 14.00’den itibaren edinebileceklerdir.

DİKKAT! 13 Nisan 2019 tarihinde uygulanacak olan Diyanet İşleri Başkanlığı Mesleki Bilgiler Seviye Tespit Sınavı (2019-DİB-MBSTS) için adaylar, saat 14.30’dan sonra sınav binalarına alınmayacaktır. Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir