Eğitim

ÖSYM’den 2019 İSG 1. Dönem Sınav Başvuru Uyarısı

ÖSYM Başkanlığı sosyal medya hesabından 2019 İSG 1. Dönem sınav başvurusunda bulunacak adaylar için bir hatırlatma paylaşımında bulundu. 

ÖSYM tarafından yapılan paylaşımda söz konusu sınav başvurusunda bulunacak adaylar için son gün uyarısı yapıldı. ÖSYM’nin 2019 yılı İş Sağlığı ve Güvenliği İş Yeri Hekimliği İş Güvenliği Uzmanı sınavına ilişkin yapmış olduğu paylaşımını sizlere aktarıyoruz. 

ÖSYM’DEN İSG BAŞVURU UYARISI

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı’nın resmi olarak kullandığı Twitter hesabından yapılan paylaşımda yer alan ifadeler.

”2019 İSG 1. Dönem 2019 yılı İş Sağlığı ve Güvenliği İş Yeri Hekimliği İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı başvuruları bugün (11 Nisan 2019) sona eriyor. İnternet aracılığıyla bireysel başvuru bugün saat 23.59’da sona erecek. ”

2019 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı 1. Dönem Sınavı, 18 Mayıs 2019 tarihinde Adana, Ankara, Antalya, Bursa, Diyarbakır, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, İstanbul, İzmir, Kayseri, Konya, Malatya, Samsun, Sivas, Trabzon, Van’da yapılacak. 

2019 İSG 1. Dönem 2019 yılı İş Sağlığı ve Güvenliği İş Yeri Hekimliği İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav kılavuzu için TIKLAYINIZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir