Eğitim

ÖSYM’den 2019 İSG Sınavı İçin Saat Uyarısı

ÖSYM Başkanlığı resmi web sayfası üzerinden yayımladığı bir duyuru ile İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavına katılım gösterecek adaylara son dakika hatırlatmasında bulundu. 

ÖSYM’DEN İSG ADAYLARINA SAAT UYARISI

ÖSYM Başkanlığı tarafından yayımlanan bilgilendirme açıklamasında söz konusu İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İşyeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavının 18 Mayıs tarihinde uygulanacağını hatırlattı. Belirtilen sınav tarihinde sınav salonuna girişler için uyarılarda yapan ÖSYM Başkanlığı adayların saat 10.00’dan sonra sınav salonlarına alınmayacağını duyurdu. 

Sınava girecek adayların yanlarında bulundurması gereken evraklara ilişkin de bilgiler veren ÖSYM Başkanlığı şu uyarıda bulundu. ”Adayın, sınava girebilmesi için Sınava Giriş Belgesinden başka, nüfus cüzdanı veya T.C. kimlik kartı veya geçerlilik süresi dolmamış pasaportunun aslını yanında bulundurması zorunludur. ”

ÖSYM resmi internet sitesi üzerinden ayrıca İSG 2019 için açık olacak Nüfus Müdürlükleri hakkında da bilgi verdi. Sınav günü açık olacak Nüfus Müdürlüklerinin listesini yayımlayan ÖSYM Başkanlığı 18 Mayıs 2019 tarihinde 07.00-10.00 saatleri arasında açık tutulacak ve söz konusu Müdürlüklere başvuran adaylara, müdürlük personeli tarafından fotoğraflı, imzalı-mühürlü/barkodlu-karekodlu “Geçici Kimlik Belgesi” düzenlenecektir, hatırlatmasında bulundu. 

Kamuilanlari.com 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir