Ekonomi

14 Banka Faiz İndirme Kararı Aldı! En Uygun Krediyi Hangi Banka Veriyor?

Ziraat Bankası faiz indirimine gitmiş ve hemen arkasından başta Kamu ve Katılım bankaları olmak üzere çok sayıda banka faiz indirimine gittiğini açıklamıştı.

Faiz indirimleri sonrasında kredi çekmek isteyen vatandaşlar için oldukça uygun koşullar oluştu. Özel bankalarda faiz indirimine katıldı ve kredi çekmek isteyenler için son derece olumlu bir durum oluştu.

Kısa süre önce gelen bilgiye göre 14 banka daha faiz indirimine gitmeye karar verdi. Konut kredisi, taşıt kredisi, ihtiyaç kredisi almak isteyenler için çok müjdeli bir haber geldi. 14 banka kredi faizlerini indirme kararı aldı.

Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank, Garanti konut kredisinde son durum merak ediliyor.  Gelen son bilgilerle birlikte Yapı Kredi Bankası ihtiyaç kredisi 1.88 seviyesinden yüzde 1.78 seviyesine, ICBC Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.71 seviyesinden yüzde 1.58 seviyesine kadar geldi.

ING Bank ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.71 seviyesinden yüzde 1.59 seviyesine, TEB ihtiyaç kredisi faiz oranı yüzde 1.69 seviyesinden yüzde 1.49 seviyesine kadar çekti.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir