Ekonomi

2019 Yılı Güncel Uzman Erbaş Maaş Tablosu

Milli Savunma Bakanlığı ile İçişleri Bakanlığı’na bağlık Jandarma Genel Komutanlığı bünyesinde Uzman Erbaş pozisyonunda binlerce personel bulunuyor. 

Ayrıca Uzman Erbaş kadrosu için binlerce adayda yayımlanan ilanlara başvuru yapıyor yada yayımlanacak ilanları bekliyorlar. 

Bu çerçevede Kamuilanlari.com olarak Uzman Erbaş maaşlarına dair detayları haberimizde derledik. 

2019 UZMAN ERBAŞ MAAŞLARI

Uzman Erbaş olmak isteyen adayların bilmeleri gereken en önemli nokta bu pozisyonda çalışan personellerin net bir maaşları olmadığı hususunda olmalı. Uzman Erbaş maaşları görev yerine göre değişiklik göstermekte. Uzman erbaşların görev yaptığı bölge tehlikeli bir bölgeyse maaşı yükselmektedir. Şartların zorlaştığı ve görev veya operasyonların fazla olduğu bir bölgede çalışan uzman erbaşın maaşı daha da artmakta.

Bu bağlamda Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde Uzman Erbaş olarak çalışan personeller en az 2 bin 500 TL maaş almaktalar. Ayrıca çalışma şartları zor ve operasyonların yoğun olduğu bölgelerde maaş miktarı 5 bin TL’ye kadar ulaşıyor. Bunun yanında Uzman Erbaş maaşlarına evlilik, çocuk sahibi olma, derece ve hizmet yılına göre ek ödemeler yapılmakta. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir