Ekonomi

Akbank’tan İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan İhtiyaç Kredisi

Ramazan Bayramı öncesi ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlar için çeşitli faiz oranları ile bazı kampanyalar sunuluyor. 

Bu kampanyalardan bir tanesi ise Akbank’tan geldi. 

Akbank web sayfasından duyurduğu İki Bayram Arası Ödemesi Olmayan İhtiyaç Kredisi kampanyası ile müşterilerine ihtiyaç kredisi veriyor. Bu kredi detaylarına ilişkin tüm ayrıntıları siz okuyucularımız ile paylaşıyoruz. 

AKBANK BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

Akbank tarafından sağlanan bu kredi imkanında, bayram öncesi kredi çeken vatandaşlar ödemeye Ağustos ayında başlıyorlar. Bu kampanya ile banka müşterilen 5 yıla varan vade imkanı sunuyor. Ödeme erteleme ve diğer imkanlara ilişkin b anka tarafından yapılan açıklama şu şekilde,

”Erteleme dahil kredi vadesi en fazla 60 ay olabilir. İlk ödeme en fazla 92 gün ertelenebilir. 3 ay ertelemeli kredinin vadesi en fazla 57 ay olabilir. Ödemesiz dönem sonunda ilk ödeme olarak ertelem faizi tahsil edilir. Bir sonraki aydan itibaren taksit ödemeleri başlar.”

Başvurular Nasıl Yapılır?

Akbank tarafından sağlanan ihtiyaç kredisi kampanyasından başvuruda bulunacak olan vatandaşlar başvurularını Akbank’ın internet sitesinde, Akbank Telefon Şubesi’ni arayarak veya Akbank Direkt İnternet veya Mobil aracılığıyla başvurularını yapabilirler. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir