Ekonomi

Bankalar Emekliler için Promosyon vermeye devam ediyor! Hangi Banka, Ne Kadar Promosyon Ödeyecek?

Yeni yıl yaklaştıkça, bankaların emeklilere sunduğu teklifler de artmaya başladı. Kimi banka ücretsiz havale, ücretsiz EFT gibi imkanlar sunarken, kimi de kesenin ağzını açıp yüzlerce liraya kadar promosyon verebiliyor. 

Üç yıl maaş çekme sözünü veren emekliye bankalar çeşitli imkanlar sağlıyor. Emeklinin sözünü alan bankalar, hesap işletim ücreti almama, ücretiz para aktarma gibi avantajlar sağlayabiliyor.

Hangi Banka Ne Kadar Promosyon Ödüyor?

İş Bankası: Emeklinin, maaşını üç yıl İş Bankası’ndan çekme sözüne İş Bankası, 450 TL’ye kadar promosyon tutarını peşin olarak veriyor. Başvurular, İşCep mobil bankacılık uygulamasıyla, İş Bankası İnternet Bankacılığıyla, ya da İş Bankası şubelerinden hızlıca yapılabiliyor. 

Türkiye çapında bin 300 şubesi ve 6 bini aşkın Bankamatiğiyle, İş Bankası emekli maaşını taşıyanlara büyük kolaylık sağlıyor.

Akbank: Akbank, emekli maaşını taşıyanlara büyük fırsatlar sunuyor. Hiçbir faiz işlemeden, emekli maaşını maaş yatmadan iki gün önce çekim avantajı sağlarken, emekli maaşını taşıyanlara 450 liraya kadar promosyonu peşin olarak hesaplarına yatırıyor. Başvurular, şubelerden, ya da internet bankacılığından alınıyor.

QNB Finansbank: Diğer bankalar gibi QNB Finansbank da 450 liraya varan ödemeler yapabiliyor. Bin lira ve altına 300 lira, bin ve 2 bin lira arasına 375 lira, 2 bin ve üstü maaş alan emeklilere 450 lira promosyon veriyor.

TEB: Türkiye Ekonomi Bankası(TEB)  emekli maaşını taşıyanlara bin liraya kadar promosyon vermeyi vaat ediyor. Maaşını üç yıl boyunca TEB’ten çekme sözü veren emeklilere, iki adet otomatik fatura talimatı verdiğinde, 550 lira ek promosyon veriyor. Başvurular TEB şubelerinden ve internet üzerinden yapılabiliyor.

Vakıfbank: Vakıfbank da rakipleri gibi 450 liraya varan promosyon ödemeyi vaat ederken, rakiplerinden farklı olarak iyi avantajlar da sunuyor. Vakıfbank’tan emekli maaşını üç yıl çekme sözü veren emekliler, maaş tutarı kadar EFT ve havaleyi ücretsiz olarak gerçekleştirebiliyor. Köprü ve Otoyollardan rahatça geçebilmek için aracınıza yapıştırmanız gerekli olan HGS etiketi, şubelerden ücretsiz bir şekilde temin edilebiliyor. Ve emekli maaşını Vakıfbank’a taşıyanlar, kart aidatı ödemiyor. Ayrıca çağrı merkezlerinden öncelikli müşteri olarak ön sıralara geçilebiliyor.

Ziraat Bankası: Emekli maaşını Ziraat Bankası’na taşıma sözü veren emeklilere, banka 300 liradan 450 liraya kadar promosyonu peşin olarak verecek. Başvurular, şubeden ve internet üzerinden gerçekleştirilebiliyor.

Halkbank:  18 yaşını doldurmuş ve emekli maaşı ödemesi alan her emekli Halkbank üzerinden ücretsiz bir şekilde maaşını alabiliyor. Üç yıl banka aracılığıyla emekli maaşı ödemesi alacağına söz veren emekliler, 450 liraya kadar promosyon almaya hak kazanıyor. Emekliler, dilerse Halkbank şubelerinden, dilerlerse de internet bankacılığı aracılığıyla kolaylıkla başvuru yapabiliyor.

Yapı Kredi Bankası: Maaşını üç yıl boyunca Yapı Kredi Bankası’ndan ödeme sözü veren emekliler, 450 lirayı bulan bir promosyon alabiliyor. Üstelik, 31 Aralık 2019’a kadar yapılan promosyon talebi başvurularında, Yapı Kredi Bankası 150 lira ek promosyon vereceğini açıklıyor. Ayrıca maaşını Yapı Kredi’den çekme sözü veren emekliler, bir yıl boyunca doktorlu kara ambulansı ve telefonla tıbbi danışmanlık hizmetinden ücretsiz faydalanabiliyor. Ücretsiz bir şekilde Yapı Kredi şubeleri ATM’leri ve internet bankacılığı üzeirnden ücretsiz havale hizmetini sunarken, Medline kurumundan acil sağlık hizmeti avantajıyla da ön plana çıkıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir