Ekonomi

Bankalardan Emekli Vatandaşlar İçin 450 TL’den 1000 TL’ye Kadar Promosyon Kampanyası

Emekli vatandaşlara kurban bayramı öncesi ek destek olabilecek kampanyalar başlatıldı. Bankalar tarafından başlatılan bu kampanyada emekli vatandaşlara 1000 TL’ye varan ödemeler yapılıyor. 

Bu ödemelerin yanında ise eft ve havale işlemlerinden ücret alınmaması, kredi çekimlerinde özel faiz oranı, gişe işlemlerinde sıra önceliği gibi ek olanaklarda sunuluyor. 

Bankaların bu özel imkanları sağlamaları ile bu ödemeleri yapmalarında ki amaç ise emekli vatandaşların maaşlarını belirli bir süre boyunca kendilerinden almaları. İşte bankalalar tarafından sağlanan o imkanlar. 

BANKALARIN PROMOSYON KAMPANYALARI

Son dönemlerde promosyon kampanyalarını güncelleyen bankaların güncel olanaklarını sizlere aktarıyoruz. 

Denizbank: 450 TL’ye ulaşan banka promosyon ödemesi. Eğer bir yakını veya tanıdığını bankaya getirirsen 100 TL ek ödeme.

Garanti Bankası: 450 TL’ye ulaşan promosyon ikramiyesi, tek tuşla çekme, kredilerde özel faiz oranı imkanı.

İş Bankası: 450 TL’ye ulaşan banka promosyon imkanı, ücretsiz kredi kartı, ücretsiz eft ve havale işlemleri.

İNG Bank: 900 liraya varan ödeme yapıyor. 450 liraya varan nakit ödeme kazanan emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250 lira, bir arkadaşını ING’ye getirip 150 lira ve ING Mobil ile 50 lira kazanıyor.

Fibabanka: Banka maaş oranına göre 330 TL ile 500 TL arasında promosyon ödüyor.

QNB Finansbank: Emekli maaşını taşıyan vatandaşlara 700 TL’ye varan ikramiye ve emekli tanıdıklaırnı getirenlere 125 TL ek ikramiye.

TEB 450 TL promosyon ödemesi. Bunun yanında en bir otomatik fatura talimatı verene 550 lira daha ödüyor. Böylece maaşa göre 850, 925 ya da 1000 lira alınıyor. Emekli müşteri getiren de 100 TL ek ödeme yapıyor. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir