Ekonomi

Döviz Piyasasında Son Durum Ne? Altın Fiyatları Ne Kadar? Dolar ve Euro Kaç TL Oldu?

Döviz piyasası her zaman olduğu gibi yine haftaya yükseliş ile başladı. Geçtiğimiz haftanın son günü olan 15 Kasım 2019 Cuma günü altın fiyatlarındaki yükseliş, yatırımcının dikkatini çekmişti. Yüksek rakamlarla haftayı kapatan piyasalarda son durum ne oldu? İşte detaylar…

ALTIN FİYATLARI

GRAM ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Gram altın fiyatları 18 Kasım Pazartesi günü fiyatlardaki genel seyrin de etkisiyle birlikte yatay seyrini devam ettiriyor. Geçtiğimiz haftayı 270 lira bandında sürdüren gram altın fiyatları bu hafta da aynı seyirde devam ediyor. Gram altın 18 Kasım Pazartesi günü 270 lira alış ve 271 lira satış fiyatı üzerinden serbest piyasada işlem görüyor.

ÇEYREK ALTIN FİYATLARI NE KADAR?

Çeyrek altın fiyatları yatırımcılar tarafından haftanın ilk işlem gününde en çok araştırılanlar arasında ilk sıralarda yer alıyor. Serbest piyasada 433 lira alış fiyatı üzerinden işlem gören çeyrek altın fiyatları yine serbest piyasada 443 lira satış fiyatı üzerinden işlem görüyor.

Öte yandan Cumhuriyet altını ve yarım altın fiyatları da yatırımcılar tarafından merakla araştırılıyor. İşte, 18 Kasım Cumhuriyet altını ve yarım altın fiyatları:

Cumhuriyet Altını

1.799,00

1.826,00

Yarım Altın

866,04

888,45

DOLAR VE EURO KAÇ TL?

Dolar yeni haftanın ilk işlem saatlerinde 5.74 TL seviyesinde yer alıyor. 

Euro yeni haftaya 6.36 TL bandından başladı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir