Ekonomi

Emekli Maaşlarına 1000 TL’ye Varan Promosyon! Bankaların Güncel Kampanyaları

Bankalar vatandaşların emekli maaşlarını kendi şubelerinden almaları adına önemli promosyon kampanyaları düzenlemeye başladılar. Öyle ki bu kampanyalarda promosyon ikramiye tutarı 1000 TL’ye ulaştı. 

Vatandaşlara sunulan bu promosyon tutarına ek olarak ayrıca özel fazi oranları ile kredi imkanı gibi özel olanaklarda emekli vatandaşlara sunuluyor. 

Kamu İlanları olarak bizlerde bankaların emekli vatandaşlara sunduğu bu imkanları sizler için derledik. 

BANKALARIN PROMOSYON KAMPANYALARI

İşte bankaların müşterilerine sunduğu o kampanyalar. 

Fibabanka: Emekli maaşlarına göre 330 TL, 415 TL ve 500 TL promosyon sunuluyor.

Garanti BBVA: 450 TL’ye varan ikramiye ödemesi ve özel faiz oranıyle kredi imkanı.

İNG Bank: 450 TL’ye varan promosyon ödemesi ve 3 otomatik fatura talimatına 150 lira daha ikramiyesi. Bunun yanında özel faizle kredi imkanı.

İş Bankası: Banka müşterilerinin kendisinden maaşlarını almaları durumunda 450 TL ikramiye, kredi kartı ücreti almama gibi imkanlar sunuyor. Bunlara ek özel faizle kredi, ücretsiz havale ve EFT olanakları.

QNB Finansbank Emekli maaşını taşıyana ve bir ürününü kullanana 700 TL’ye varan ikramiye. Ayrıca emekli tanıdıklarını getirenlere 125 TL ödeme.

Şekerbank 450 TL’ye varan ödeme yapıyor. 2 otomatik ödeme talimatına 150 TL ek nakit veriyor.

TEB: 450 TL’ye ulaşan ikramiye ödemesi ayrıca 1 otomatik fatura talimatı getirene 550 TL daha ek ödeme bunun yanında emekli tanıdığını getirirsen 100 TL daha ikramiye alıyorsun. TEB bu işlemleri yapanlar 1000 TL ödeme yapıyor. 

Kamuilanlari.com
 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir