Ekonomi

Emeklilere Banka Promosyon Kampanyaları Eylül 2019

Emekli vatandaşlar için bankalar tarafından önemli promosyon kampanyaları sunuluyor. 

Son dönemlerde önemli ölçülerde artan ve ek imkanların sunulduğu banka promosyonlarında öne çıkan bazı bankaların, kampanyalarını sizlerle paylaşıyoruz. 

Banka Promosyon kampanyaları kapsamında 5 farklı bankanın sunduğu imkanlar. 

5 FARKLI BANKANIN BANKA PROMOSYON KAMPANYASI

Bankaların milyonlarca emekli vatandaşın maaşlarını kendilerinden almaları için sundukları imkanlar banka banka liste halinde şu şekilde;

ING Bank: Banka maaşını taşıyana 450 TL’ye kadar promosyon ödemesi sunuyor. Bunun yanında banka 2 otomatik ödeme talimatı veren müşterilerine 250 TL, bir emekli arkadaşını ING’ye getirene 150 TL ve İNG Mobil kullananlara 50 TL ödeme yapıyor. 

İŞ Bankası: Banka bir öneceki banka gibi 450 TL’ye ulaşan promosyon ödemesi veriyor. Bunun yanında kredi kartı ücreti almayan banka emeklilere zel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor.

QNB Finansbank: Banka iki aşamalı promosyon ödemesi yapuyor. Birincisi emekli maaşını taşıyıp herhangi bir bankacılık ürününü kullananlara 700 TL ikincisi ise emekli tanıdığını getirene 125 TL promosyon ödemesi yapıyor. 

Şekerbank: Banka promosyonun yanında ek imkanlar sunan bankalar arasında. Şekerbank promosyon ödemesi olarak 450 TL ödüyor. Bu ödemeye ek olarak 2 otomatik ödeme talimatına 150 TL ek ödeme yapıyor. Bu ödemelerin yanında emeklilerden havale-EFT ücreti alınmıyor. Banka ayrıca emeklilere işletim ücreti muafiyeti, şubede işlem önceliği, eve teslim maaş imkanları sunuyor. 

Denizbank: Diğer bankalar gibi 450 TL ödeme yapuyor. Ayrıca bri emekliyi bankaya getirene 100 TL veriyor. Bunun yanında alışveriş ve fatura indirimi sağlayan banka özel faizle kredi veriyor. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir