Ekonomi

Emeklilere Promosyon Veren Bankalar! Emekliye Hangi Banka Ne Kadar Veriyor?

Emeklileri bankalarına çekmek için birbiriyle yarışan bankalarda durum iyice kızıştı. Bir çok banka emeklilere özel olarak promosyonlar yapıyor. Emekli maaşlarına özel olarak verilen promosyonlarda ilk sırada yer alıyor.

Yine kredi yapılandırması, kredi faizlerinde emeklilere özel indirimler EFT/HAVALE ücretlerinin alınmaması gibi durumlar emeklilere sunuluyor. Özellikle maaşını X bankasına taşıyan emekliye verilen promosyon miktarında da artış var.

Bankaların büyük kısmı kendisinden emekli maaşı alanlara özel bir defaya mahsus promosyon veriyor. Hemen aşağıda hangi banka ne kadar promosyon veriyor bunu görebilirsiniz. Akbank Denizbank gibi bankalar 450 TL promosyon veriyor.

FİBABANKA maaşa göre 330, 415, 500 lira veriyor. QNB Finansbank 700 TL veriyor. Şekerbank TEB gibi öncü bankalarda 450 TL ödeme yapıyor. Ayrıca Şekerbank’ın EFT ücretlerini de tamamen ücretsiz olarak müşterilerine sunduğunu söylemekte yarar var.

2020 yılında bir çok emeklinin 3 yıllık taahhüt süresi bitiyor ve 2020 yılında bankaların promosyon savaşı da daha sert olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir