Ekonomi

Ev Alacaklara Müjde! Bir Banka Daha Faizleri Düşürdü!

Devlet bankalarının başlatmış olduğu kredi faizlerinde indirim uygulamasına özel bankalardan da destek gelmişti. ING Türkiye de, katılım sağlayan bankalardan biri oldu. ING Türkiye, yeni kampanyasıyla 12 aydan 120 aya kadar tüm vadelerde konut kredisi faiz oranını yüzde 0.98’e indirdi. ING Bank kredi faiz oranını ve bankaların kredi faiz oranlarını kamuilanlari.com okuyucuları için derledik…

ING Türkiye Bireysel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Alper Gökgöz, “Başlattığımız avantajlı kampanya ile uygun koşullarda ev sahibi olmak isteyen tüketicilerle birlikte ekonomiye de destek vermekten memnuniyet duyuyoruz” dedi.

Bankadan yapılan açıklamada, kampanyadan yeni kredi müşterilerinin yanı sıra, konut kredisini ING Türkiye’ye taşımak isteyen müşterilerin de yararlanabileceği belirtildi ve şöyle denildi:

“Müşterilerine her zaman, her yerden, kolay ve zahmetsiz hizmet sunabilmek hedefiyle faaliyet gösteren ING Türkiye, tüketicilerin uygun koşullarda ev sahibi olabilmelerine katkıda bulunurken Türkiye ekonomisine de destek verme hedefiyle yeni bir konut kredisi kampanyası başlattı.

ING Türkiye bu kapsamda konut kredisi tutarından bağımsız olmak üzere faiz oranlarını 12 ila 120 ay vadede yüzde 0.98’e indirdi.

Böylece konut kredisinde faizlerin inmesinde öncü olan ING Türkiye’nin çok avantajlı faiz oranına sahip konut kredisi kampanyasından, yeni kredi talebi olanların yanı sıra mevcut konut kredisini ING Türkiye’ye taşımak isteyen müşteriler de faydalanabilecek.”

Gökgöz, gayrimenkul sektörünün Türkiye ekonomisinin önemli sektörlerinden biri olduğunun altını çizerek, “Konut almak isteyen ancak faizlerin düşmesini bekleyen tüketiciler için hayata geçirdiğimiz bu kampanya ile hem ekonomiyi desteklemeyi hem de müşterilerimizin en uygun koşullarda ev sahibi olmasına katkıda bulunabilmeyi hedefliyoruz. ING Türkiye olarak, sunduğumuz avantajlar ve kampanyalar ile müşterilerimize ve ekonomiye katkı sağlamaya devam edeceğiz” diye ekledi.

BANKALARIN KREDİ FAİZ ORANLARI

ZiRAAT BANKASI FAiZ ORANLARI:

Tüketici kredisi: 1.25

Taşıt kredisi: 1.19

Konut kredisi: 0.99

HALKBANK FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: 1.39

Taşıt kredisi: 1.19

Konut kredisi: 0.99

AKBANK FAİZ ORANLARI:

Direkt kredi: 1.71

İhtiyaç kredisi: 1.63

Taşıt kredisi: 1.21

Konut kredisi: 1.11

İŞ BANKASI FAİZ ORANLARI:

İhtiyaç kredisi: 1.49

Taşıt kredisi: 1.39

Ev kredisi: 1.1

GARANTİ BANKASI FAİZ ORANLARI:

Dijital ihtiyaç kredisi: 1.65

Konut kredisi: 1.17

Taşıt kredisi: 1.29

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir