Ekonomi

İş Bankası’ndan Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyası

İş Bankası, Ramazan Bayramına sayılı günler kala müşterine Geleneksel Bayram Kredisi detaylarını paylaştı. Bayram öncesi ihtiyaç kredisi çekmek isteyen vatandaşlara sağlanan ihtiyaç kredisinde çeşitli ödeme kolaylıkları ile kredi imkanı sağlanıyor. 

Bu çerçevede İş Bankası’nın resmi internet sitesi üzerinden yayımlanan Geleneksel İhtiyaç Kredisi kampanyasına dair ayrıntılar şu şekilde;

İŞ BANKASI GELENEKSEL İHTİYAÇ KREDİSİ KAMPANYASI

İş Bankası tarafından sağlanan geleneksel ihtiyaç kredisi kampanyasında vatandaşlara kişiye özel kredi imkanı sağlandığı duyuruldu. İş Bankası sunulan imkanlara ilişkin ise şu bilgilendirmeyi yaptı.

”Geleneksel Bayram Kredisi Kampanyamız kapsamında size özel faiz oranlarıyla dilerseniz aylık eşit taksitlerle dilerseniz kişiye özel esnek taksitli ödeme planıyla kredi kullanma fırsatı size en yakın İş Bankası şubesinde!”

Geleneksel Bayram Kredisi İle

Geleneksel bayram kredisinde normal standartlara göre sağlanan kredi imkanını sizlerle paylaşıyoruz. 

İş Bankası’ndan Geleneksel İhtiyaç Kredisi kampanyasında 12 vadeli 5 bin TL kredi çeken bir vatandaşın ödeme detayları şu şekilde,


(Tablo İş Bankası’nın internet sayfasından alınmıştır)

Banka 5 bin TL ihtiyaç kredisini 12 vade ile yüzde 2.2 faiz oranıyla sağlıyor. Sağlanan bu faiz oranıyla vatandaşlar aylık 491 TL taksitlerle ödeme yapacaklar. Geri ödeme tutarı ise 5 Bin 598 oluyor. Kredi için ise 192 TL masraf alınıyor. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir