Ekonomi

Konut Kredisi Faiz İndirimlerine Bir Yenisi Daha Eklendi

Akbank kendisine ait internet sitesi üzerinden yapmış olduğu güncelleme sonrası konut kredisinde faiz indirimi yaptığını duyurdu. 

Akbank tarafından yapılan konut kredisi faiz indirimi sonrası oluşan güncel faiz oranları ve vatandaşlara sağlanan ödeme imkanlarına ilişkin tüm ayrıntılar. 

AKBANK KONUT KREDİSİ FAİZ İNDİRİMİ

Akbank tarafından yapılan konut kredisi faiz indirimi sonrası oluşan güncel faiz oranı yüzde 1.35 oldu. Bu çerçevede Akbank’tan konut kredisi kullanmak isteyen vatandaşlar yüzde 1.35 faiz oranı ile kredi kullanabilecekler. 

Banka tarafından yapılan faiz indirimi sonrası ise konuya dair resmi açıklama geldi. Akbank Perakende Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Bülent Oğuz faiz indirimi sonrası yapmış olduğu konuşmasında, banka olarak müşterilerin kredi ihtiyaçlarını en iyi koşullarda karşılamayı ilke edindiklerini söyledi. Bunun için konut kredisi için faiz indirimi yaptıklarını vurgulayan Oğuz şu ifadeleri kullandı. 

“Bunun yanı sıra, 5 ile 10 yıl vade aralığındaki konut kredisi faiz oranımızı yüzde 1,35’e çektik. Ekonomimizin canlanması ve istikrarlı bir büyüme düzeyine ulaşabilmesi için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz.”

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir