Ekonomi

Maliye Bakanı Albayrak Açıkladı! 2019’da Emeklilik Sistemi Değişiyor

Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak katılmış olduğu bir televizyon programı kapsamında ekonomi gündemini ele aldı. Bakan Albayrak son günlerin merak edilen konu başlıklarının yanı sıra vatandaşların merakla beklediği bazı düzenlemeler hakkında bilgi. 

Konuşmasında özellikle emeklilik konusu hakkında açıklamalarda bulunan Maliye Bakanı Albayrak, sistemin değişeceği vurgusunda bulundu. İşte söz konusu açıklamanın detaylar;

2019 YILINDA EMEKLİLİK SİSTEMİ DEĞİŞİYOR

Maliye ve Hazine Bakanı Berat Albayrak özel bir televizyon kanalının canlı yayınına katıldı. Burada ekonominin dalgalı seyir izlemesinden, emeklilik ve istihdam gibi önemli konu başlıkları hakkında açıklamalarda bulunan Bakan Albayrak çok dikkat çeken açıklamalarda bulundu. 

Milyonlarca vatandaşın beklentisinin olduğu emeklilik konusunda önemli açıklamalarda bulunan Maliye ve Hazine Bakanı Albayrak sistemin değişeceğini açıkladı. Tüm herkesin memnun olacağı bir sistem geleceği bilgisini veren Bakan Albayrak yeni sistemin 2019 yılında geleceğini söyledi. 

İşte Maliye Bakanı Albayrak’ın Emeklilik Sistemine İlişkin Açıklaması

“Emeklilikle ilgili çalışmalara devam ediyoruz. Tüm paydaşların memnun olduğu bir emeklilik sistemi ortaya koyacağız. Bu yıl içinde değişimi gerçekleştireceğiz.”.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir