Ekonomi

Milletvekillerine Sudan Ucuz Tarife: 29 TL’ye 3 Bin Dakika, 20 GB İnternet ve Bin SMS

Türk Telekom başlatmış olduğu bir uygulama ile milletvekillerine özel bir tarifeyi hayata geçirdi. 

Oldukça geniş kapsamlı olarak hayata geçirilen bu kampanyanın fiyatı ise sosyal meydaya gündem olmaya yetti. Daha az özellikli tarifelerin vatandaşlara çok daha yüksek fiyatlarla sunulmasına tepki gösteren vatandaşlar konuya dair dikkat çeken paylaşımlardan bulundular. 

MİLLETVEKİLLERİNE KIYAK TARİFE

Türk Telekom tarafından vekillere özel tarife adıyla çıkarılan yeni uygulamada oldukça geniş bir içerik bulunuyor. Bu tarifeye göre milletvekillerine her yöne 3 bin dakika, bin SMS ve 20 GB internet bulunan paket 29 TL’ye sunuluyor. 12 ay taahhütü bulunan tarife Twitter’da oldukça çok konuşuldu.

Vatandaşlar aylık 22 bin 500 TL alan milletvekilerine oldukça düşük bir fiyattan sunulan özel tarifeyi eleştirdiler. Bazı vatandaşlar konuya dair paylaşımlarında dikkat çeken ifadeler kullanırken bir vatandaşın yapmış olduğu “Düşük gelir grubuna yönelik yapılan bu tarife için Türk Telekom’a teşekkür ediyorum, büyük bir sosyal sorumluluk projesi” sözleri dikkat çekti. 

Bazı vatandaşlarda söz konusu tarifenin vatandaşlar içinde hayata geçirilmesini ve aynı fiyattan sunulmasını talep ettiler.

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir