Ekonomi

Otogaz Fiyatlarına Eylül Zammı! LPG Zamlı Fiyat Tarifesi Açıklandı

Araç sahiplerine yönelik zam haberlerine bir yenisi eklendi. Geçtiğimiz günlerde kısa sürede iki kere zamlanan benzin ve motorin fiyatları önemli oranda artmıştı. 

Benzinin uluslararası piyasalarda ki ton fiyatının yükselmesi ve dolar kuru etkisyle zamlanan benzinde ve motorinden sonra yeni bir zam haberi geldi. 

Yapılan basın açıklamasında otogaz LPG fiyatlarında artış yaşanağı duyuruldu. İşte LPG fiytatlarına yönelik yapılan zam ve zamlı fiyat tarifesi.

LPG ZAMLI FİYAT TARİFESİ

Otogaz fiyatlarına yönelik yapılan zam ile ilgili tüm bilgilendirme EPGİS tarafından açıklandı. Kurumun sosyal medya hesabı üzerinden yapılan basın açıklamasında LPG fiyatlarına 3 kuruşluk zam geldiği duyuruldu. 

Enerji Petrol Gaz İkmal İstasyonları İşveren Sendikası yaptığı açıklamasın zamlı fiyatların 6 Eylül tarihinden itibaren geçerli olduğunu bildirdi. 

Twitter’dan yayımlanan basın açıklamasında, ”Akaryakıt ürünlerinde fiyat artışı 06/09/2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere LPG Otogazda 3 Krş/Lt pompa fiyatlarına yansıyacak şekilde artış olmuştur.” ifadeleri kullanıldı. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir