Ekonomi

Ramazan Bayramı Öncesi Bayrama Özel İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Ekonomide zor günlerin yaşandığı şu dönemde vatandaşlar ihtiyaç kredisi kampanyalarını araştırmaya başladılar. Ramazan Bayramı öncesi kredi kullanmak isteyen vatandaşlar için ise bankalar Ramazan Bayramına Özel İhtiyaç Kredisi kampanyaları düzenliyorlar. 

Kamu İlanları olarak bu kapsamda bayram kredisi için kampanya düzenleyeceğini açıklayan QNB Finansban’ın kredi detaylarını sizlerle paylaşıyoruz. 

QNB FİNANSBANK BAYRAM KREDİSİ KAMPANYASI

QNB Finansbank’ın resmi internet sitesinde yayımlanan bilgilere göre banka bayram öncesi, ”Bayrama Özel İhtiyaç Kredi Kampanyasını” duyurdu. 

QNB Finansbank bayram kredisini müşterilerine 3 ay ile 60 ay vade imkanı ile sunuyor. Bu kapsamda banka 60 ay vade ile 15.000,00 TL’lik ihtiyaç kredisini yıllık yüzde 2.04 vade imkanı ile sunuyor. Bu krediden faydalanmak isteyen vatandaşlar için kredinin Yıllık Toplam Maliyet Oranı %34,0332 ve  sigorta ücreti hariç kredi tahsis ücreti dahil Toplam Ödenecek Tutar 28.773,92 TL oluyor. 

15 Bin TL Kredi 24 Ay Vade İle

QNB Finansbank tarafından sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasından 2 yıllık vade 15 bin TL kredi çekmek isteyen vatandaşlar aylık 856 TL taksit ödemesi yapacaklar. Yüzde 2.24 oranından sunulan kredi 2 yıl sonra toplam 20 bin 549 TL olarak geri ödenecek. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir