Ekonomi

SGK Uzmanı Özgür Erdursun’dan Çok Dikkat Çekici EYT Açıklaması

Aileri ile birlikte milyonları bulan Emeklilikte Yaşa Takılanlar yani EYT’lilerin gözü kulağı gelecek haberlerde. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında devreye girmesi ve Vedat Bilgin’i de bu konuyla ilgili görevlendirmesi sonucunda gündemin bir numaralı konusu haline gelen EYT ile ilgili kritik bir açıklama geldi.

YILBAŞINA KADAR ÇIKMAZ

SGK Uzmanı Özgür Erdursun, katıldığı bir televizyon programında EYT ile ilgili kendisine sorulan soruya, Yılbaşına kadar çıkması mümkün değil diye yanıt verdi.

ERKEN SEÇİM ÖNCESİ ÇIKABİLİR

EYT ile ilgili sözlerine şöyle devam etti Erdursun; ” Meclis zaten şu an kapalı, açılması çalışması derken yılbaşına kadar bu yasa zaten çıkmaz. Erken seçim olacağını düşünüyorum. Seçimlerden öncede bu yasa mutlaka çıkmış olur.Nerden baksanız bir yıllı kapsar.”

BUNLARA İTİBAR ETMEYİN

Sosyal Güvenlik Uzmanı Özgür Erdursun, sosyal medya hesabından ayrıca “#EmeklilikdeYaşaTakılanlar sizlerin sorunlarınızı, mağduriyetinizi ve beklentilerinizi bilen kişi sayısı çok az, konu popüler olduğu için yazan çizen yorum yapan kişi sayısı bir hayli fazlalaştı, bunlara itibar etmeyin! Rapor ortada EYT SYDD gerekli açıklamayı yapıyor!” dedi.

EYT İLE İLGİLİ BU HABERLEREDE GÖZ ATABİLİRSİNİZ

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir