Ekonomi

SSK, Bağkur ve Emekli Sandığı Emeklileri için Banka Banka Maaş Promosyon Kampanyaları

Bankalar emekli maaşını kendi bünyesine taşıyan vatandaşlara çeşitli oranlarda promosyon ödemesi yapıyor. 

2019 yılı itibariyle çok sayıda emekli vatandaşların banka değiştirme hakkı oluştuğu için promosyon kampanyanlarını yenileyen bankalar müşterilerine en cazip teklifi yapmaya hazırlanıyorlar. 

Peki en fazla promosyon ödemesi hangi banka tarafından yapılıyor? İşte banka banka Ekim ayı promosyon ödemesi detayları,

EMEKL MAAŞI PROMOSYON KAMPANYALARI

Hem kamu bankaları hem özel bankalar kendi sitelerinden açıkladıkları emekli maaşı promosyonları ile vatandaşların maaşları kendi bankalarına taşımalarını istiyorlar. 

Akbank: emekli promosyonu kampanyasında 450 TL’ye kadar ödeme yapıyor. Buna ek banka tüm ATM’lerden ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, kredilere özel faiz oranı imkanları sunuyor. 

Denizbank: Emekli promosyonu ödemesi 450 TL’ye kadar ulaşıyor. Ayrıca bankaya bir emekli arkadaşınızı getirirseniz ek 100 TL ödeme alırsınız. 

Fibabanka: Banka maaş tutarına göre promosyon ödemesi yapar. Banka en düşük 330 TL en yüksek 500 TL ödeme yapıyor. 

QNB Finansbank: Emekli maaşını taşıyıp herhangi bir bankacılık ürününü kullananlara 700 liraya varan ödeme veriyor. Ayrıca emekli tanıdıklarını getirenlere 125 lira ödüyor.

İNG Bank: İNG Bank’ta 450 TL’ye ulaşan promosyon ödemesi yapar. Bu ödemeye ek iki otomotaik ödeme talimatı ile 250 TL, İNG Mobil servisini kullanarak da 50 TL ödeme almak mümkün. 

İş Bankası: 450 TL varan ödeme yapıyor. Ücretsiz kredi kartı, havale, EFT imkanları sağlıyor. 

TEB: banka maaş göre promosyon ödüyor. Buna ek 2 otomatik ödeme talimatı ile bu tutar artırılıyor. Emekli maaşı 999 TL’ye kadar olanlara 850 TL, 1000 TL ile 1999 TL olanlara 925 TL, 2000 TL’den üzerinde olanlara ise 1000 TL promosyon almak mümkün. 

Kamuilanlari.com

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir