Ekonomi

Ziraat Bankası Memur Maaş ve SSK, Bağkur Bayram İkramiyesi Ödeme Tarihlerini Açıkladı

Ziraat Bankası sosyal medya hesabından paylaşılan bir görsel ile banka aracılığıyla bayram öncesi yapılacak ödemelerin listesi yayımlandı. 

Kurban Bayramı öncesi ödeneceği açıklanan ödemeler ve bu ödemeleri Ziraat Bankası üzerinden alan vatandaşlar için ödeme tablosu şu şekilde;

BAYRAM ÖNCESİ MAAŞ ÖDEME TABLOSU

Devlet çok sayıda vatandaşa Kurban Bayramı öncesi çeşitli alanlarda ödemeler yapacak. Devlet tarafından yapılacak bu ödemeler arasına evde bakım maaşı, bayram ikramiyesi, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışan devlet memurlarının maaş ödemeleri, taşeron işçilerin tediye ödemeleri gibi ödemeler bulunuyor. 

Bu ödemeleri Ziraat Bankası üzerinden alacak olan vatandaşlar ise ödemelerini aşağıda yer alan tarihler üzerinden alacaklar. 

”Ziraat Bankası tarafından yapılan basın açıklamasın da şu ifadeler kullanıldı; Kurban Bayramı öncesi aktarılacak Emekli İkramiye ve Kamu Maaş ödeme takvimi aşağıda yer almaktadır. Ödemelerinizi aktarım tarihinden itibaren ATM’lerimizden ve işlem limitleriniz dahilinde ücretsiz olarak diğer kamu bankaları ve kamu katılım bankaları ATM’lerinden çekebilirsiniz. ”

Kamuilanlari.com 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir