Ekonomi

Ekonomist Selçuk Gönençler Küçük Yatırımcıyı Uyardı: Dolarda 30 TL İddiası!

Küresel piyasaların yanı sıra dolar kurundaki değişimleri de yakından analiz eden ve önemli tahminlerde bulunan Selçuk Gönençler, yeni açıklamalarda bulundu. Eko Türk kanalında ekonomiye dair önemli ifadeler kullanan ünlü ekonomist küçük yatırımcıyı uyardı. Yatırımcıların yakından takip ettiği ve başarılı tahminleri ile adından sık sık söz ettiren Selçuk Gönençler, dolar kurundaki hareketliliğe dikkat çekti.

Son dönemde adından sık sık söz ettiren Selçuk Gönençler, önde gelen ekonomist ve analistlerden biri olarak anılıyor. Yatırımcılara her defasında önemli uyarılarda bulunan Selçuk Gönençler’in başarılı tahminleri dikkatlerden kaçmıyor. Dolar hakkında öyle net açıklamalarda bulunan ve nokta atışı tespitlerle gündeme gelen ünlü ekonomistin son açıklamaları da büyük ses getirdi. Doların 30 TL olacağı yönündeki söylentilere ayrı bir parantez açan Selçuk Gönençler küçük yatırımcıyı uyardı.

Dolar 30 TL Mi Olacak?

Katıldığı televizyon programında dolar kurunu masaya yatıran analist Selçuk Gönençler, “Dolar 30 TL’yi bulacak mı?” sorusuna çarpıcı bir yanıt verdi. Doların 30 TL’ye kadar çıkabileceğini kaydeden Selçuk Gönençler yatırımcıları uyarmakla kalmayıp neler yapmaları gerektiği konusunda da önemli tavsiyeler verdi. Ekonomi ustası Selçuk Gönençler’in bu yorumları sosyal medyada da geniş yankı buldu. Türkiye’de ekonomi her geçen gün sarpa sararken hayat pahalılığının önüne geçilmeye çalışılıyor.

Bir doların 30 TL olması vatandaşları korkutmaya devam ediyor. İş arayan gençler de ekonomilerini düşünürken vatandaşlar hayat pahalılığı karşısında nasıl hareket edeceklerini bilemiyor. İşte bu tür dönemlerde başarılı dolar TL tahminleri ile adından sık sık söz ettiren Selçuk Gönençler’den yeni açıklamalar geldi. Eko Türk kanalında ekonomi programına konuk olan ünlü analist, doların 30 TL seviyesine kadar çıkabileceği ancak bu noktada alınması gereken önemli adımlar olabileceğini söyledi.

Selçuk Gönençler’in Dolar Yorumu

Ünlü ekonomist ve analist Selçuk Gönençler, televizyon programında yaptığı dolar TL yorumu ile tüm dikkatleri üzerine çekti. Geniş bir yatırımcı kitlesi tarafından takip edilen Selçuk Gönençler’in dolar kurundaki yorumları yatırımcılardan büyük ilgi görüyor. Ünlü ekonomist dolar yatırımcısının yanı sıra vatandaşı da hayat pahalılığına karşı uyarıyor.

 

 

İlgili Makaleler