Ekonomi

Emekli Maaşı Alanlara Müjde ! 2 Bin 500 Lira Ek Ödeme Yapılacak

Emekli maaşı alanlara müjde geldi. Buna göre bankalar tarafından emekli vatandaşlara maaşlarını kendi bankalarına taşımaları karşılığında promosyon ödemesi yapılacak. Bu bağlamda emekli vatandaşlara 2 bin 500 ek ödeme imkanı gelecek.

Emekli maaşı alanlara müjde niteliğinde gelişmeler meydana geldi. Buna göre emekli vatandaşlara bankalar tarafından maaşlarını kendi bankalarını taşıma ve belirli bir süre o bankadan maaş alacaklarına söz veren emeklilere promosyon ödemesi yapılacak.

PROMOSYON ÖDEMELERİ BAŞLIYOR

Emekli maaşı alanlara yapılacak olan ek ödemeler hakkında detayları haberimizin devamında okuyucularımızla paylaşıyoruz.

Emekli  vatandaşlar tercih ettikleri bankalar aracılığı ile ek ödemelerini alacaklardır. Emekliler seçilen bankaya ‘3 yıl maaşımı sizden alacağım’ taahhüdünü vererek promosyondan yararlanabileceklerdir.

Emekli Maaşı Alanlara Promosyon Ödemesi
Emekli Maaşı Alanlara Promosyon Ödemesi

TEB’DEN 2 BİN 500 LİRA EK ÖDEME

Türk Ekonomi Bankası tarafından emekli maaşı alan vatandaşlara promosyon kapsmaında 2 bin 500 liraya kadar ek ödeme yapılacak. 1927 yılında Kocaeli Halk Bankası T.A.Ş. unvanıyla kurulan ve 1982 yılında Çolakoğlu Grubu tarafından satın alınana kadar yerel bir banka olarak faaliyet gösteren Türk Ekonomi Bankası, Sosyal Güvenlik Kurumu emeklisi olup emekli maaşını TEB bankası aracılığıyla almak isteyen müşterilerine yüksek tutarlarda promosyon ödemesi yapacak.

TEB tarafından maaş taşıma promosyonu olarak bin lirayı bulan ek ödeme yapılacağı ifade edildi. Bunun yanı sıra en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatını verilmesi gerektiği ifade edilirken emekliler TEB’e kazandıracağı her bir emekli için 150 TL toplamda 1500 TL daha ek ödeme alabilecek. Bu bağlamda TEB tarafından emekli maaşı alanlara 2 bin 500 liraya kadar ek ödeme alabilecektir.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir