Ekonomi

Emekli Milyonlarca Vatandaş Geri Ödemesiz Para Alacak!

Emekli milyonlarca vatandaş için resmi internet sitesinden yeni bir duyuru yapıldı. Bilindiği üzere milyonlarca vatandaş emekli maaşını nereden alması gerektiği ile ilgili bir dizi araştırma yapıyor. Emeklinin ilgisini çekmek isteyen bankalardan biri de Fibabank. Son olarak, yeni yıl için yaptığı açıklamaya göre maaşını Fibabank ‘tan alan herkese geri ödemesiz para alacak. Peki şartları nedir?

 

Fibabank Promosyon Detayları

Emekli vatandaşların maaşlarını Fibabank’a taşımaları halinde hesaplarına 1.500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar olan emekliler için 500 TL, 1.500 – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arasında olan emekliler için 625 TL, 2.500 TL ve daha fazla olan emekliler için 750 TL geri ödemesiz para yatacak.

Fibabanka’da emeklilerimize kazanç sağlayacak uygulamalar her zaman hazır! 3 yıl süre ile emekli maaşını Bankamız aracılığıyla almayı taahhüt etmeniz durumunda, 750 TL’ye kadar nakit emekli maaş promosyonu kazanabilirsiniz.

Üstelik, Fibabanka şube ve ATM’lerinin yanı sıra, Türkiye’deki tüm İş Bankası Bankamatiklerinden herhangi bir ücret/komisyon ödemeden emekli maaşınıza kolayca ulaşabilirsiniz.

Emeklilerimize sunduğumuz avantajlar bunlarla bitmez! Bankacılık işlemlerinde özel avantajlı fiyatlandırmalar ve pratik ürünler de emeklilerimizi bekler.

Emeklilerimiz, Fibabanka şubeleri başta olmak üzere tüm kanallardan gerçekleştirecekleri bankacılık işlemleri ile ilgili olarak hesap işletim ücreti ödemez, sadece onlara özel bireysel kredi ve mevduat faiz oranlarından faydalanırlar.

Sizin ve çalışma arkadaşlarımızın karşılaşabileceği riskleri en aza indirmek için, 23.03.2020 tarihi itibarıyla, Emekli Maaşı Promosyon Taahhüdünüzü evinizden çıkmadan 444 88 88 Telefon Bankacılığımızı arayarak yenileyebileceğinizi paylaşmak istiyoruz.

SGK emekli maaşınızı Bankamızdan alıyorsanız, mevcut Emekli Maaşı Promosyon Taahhüdünüz sona erdiyse veya yakın zamanda sona erecekse, promosyon taahhüdü yenileme taleplerinizi 444 88 88 Telefon Bankacılığımızdan Bankamıza iletebilirsiniz.

T.C. Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile yapılan anlaşma doğrultusunda, emekli maaşını Bankamızdan almak isteyen SGK emeklisi (Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur) müşterilerimiz, 3 yıl süre ile emekli maaşını Bankamız aracılığıyla almayı taahhüt etmeleri durumunda promosyon almaya hak kazanır.

 

İlgili Makaleler