Ekonomi

Emekli Olmak Gerekmiyor; Maaşı O Bankaya Taşımak Anında 3.500 TL Kazandırıyor! Bununla Da Bitmiyor! Ücretsiz Para Transferi İşlemleri, Sıfır Faizli…

Bankaların yeni müşterilerine yönelik düzenlediği kampanyalar haziran ayında da devam ediyor. Özellikle sadece yeni müşterilerine yönelik avantajlı bir kampanya ile haziran ayına başlangıç yapan Akbank, 3.500 TL promosyon ve ek avantajlar ile müşterilerini bekliyor. Akbank’ın yeni kampanyası ise, benzersiz olma özelliği taşıyor.

Emekli promosyonlarının yanı sıra yeni maaş müşterilerine de promosyon ödemeleri yapmaya başlamış olan Akbank, bu ay itibariyle maaşını Akbank’a taşıyan herkese 3.500 TL’ye varan promosyonlar kazanma imkanı yaratıyor. Promosyonlara ek avantajlar ile yeni müşterilerini bekleyen Akbank, konuyla ilgili detaylı bir bilgilendirme de gerçekleştirmiş bulunuyor.

Akbank’a Maaşını Taşıyan 2 Bin TL Kazanıyor

Geçmişte emekli maaşını taşıyan banka müşterilerine promosyon ödemesi yapan Akbank, şimdi artık maaşını taşıyan emekli ya da emekli olmayan herkesi bu promosyonlarından yararlandırıyor. Hangi bankadan ya da kurumdan maaş alırsa alsın her ay düzenli bir gelir elde eden kişilerin Akbank Mobil üzerinden banka müşterisi olup, gelirlerini Akbank’tan alması karşılığında 2 bin TL’ye varan nakit promosyonlar veriliyor. Üstelik Akbank, yeni maaş müşterilerine sadece nakit promosyon değil, hediye Chip-Para ve çeşitli avantajlar da sağlıyor.

Akbank’ın Yeni Maaş Müşterileri Kazandıkça Kazanıyor

Çift promosyon ile maaşlı müşterilerini buluşturan Akbank, nakit olarak ödediği promosyonlarına ek olarak Chip-Para ödemesi de gerçekleştiriyor. Tek seferde ve her ayın ayında gününde hesabına para girişi olan kişileri bu kampanyadan yararlandıracak olan Akbank; düzenli ve tek seferde 3.000TL ile 4.000 TL geliri olan Akbanklılara 900 TL; 4.000 TL ile 5.000 TL geliri olan Akbanklılara 1.200 TL; 5.000 TL ve üzeri geliri olan Akbanklılara ise 1.500 TL Chip-Para promosyonu veriyor. Akbank’ın yeni müşterilerinin bu kampanyadan yararlanabilmesi için bankaya 12 ay boyunca maaşını Akbank’tan alacağına dair taahhütte bulunması gerekiyor. Üstelik Akbanklılar sadece promosyon ve Chip-Para ile de ödüllendirilmiyor. Aynı zamanda yeni maaşlı Akbank müşterileri bir yıl boyunca ücretsiz EFT ve havale işlemi, ortak ATM’lerden ücretsiz para çekme ve her ayın son 3 günü yüzde 0 faiz oranı ile artı para avantajı kazanma fırsatı da yakalıyor.

İlgili Makaleler