Ekonomi

Emeklilere 1 Ay İçinde 2 Bin 500 Lira Ek Ödeme Yapılacak ! Bankaların Promosyon Tutarları Belli Oldu

Emekli maaşı alan vatandaşlar 1 ay içinde promosyon ödemelerini alacaklar. Buna göre emekliler maaşlarına ek bir ödeme almış olacak. Bu bağlamda bankaların promosyon tutarları belli oldu.

Emekli maaşı alanlara müjde niteliğinde gelişmeler meydana geldi ve bankaların promosyon tutarları belli oldu. Emekli vatandaşlar 1 ay içinde maaşlarına ek olarak ödeme alacaklar.

Emekli  vatandaşlar tercih ettikleri bankalar aracılığı ile ek ödemelerini alacaklardır. Emekliler seçilen bankaya ‘3 yıl maaşımı sizden alacağım’ taahhüdünü vererek promosyondan yararlanabileceklerdir.

2 BİN 500 LİRA EK ÖDEME

TEB tarafından maaş taşıma promosyonu olarak bin lirayı bulan promosyon ödemesi yapılacağı ifade edildi. Bunun için en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatının da verilmesi gerekiyor. Ayrıca emekliler TEB’e kazandıracağı her bir emekli için 150 TL toplamda 1500 TL daha ek ödeme alabilecek ve bu bağlamda ödemeler 2 bin 500 liraya kadar ulaşabilecek.

BANKALARIN BELİRLEDİĞİ TUTARLAR

Ziraat Bankası promosyon ödemeleri 2020 yılında en düşük 300 TL ve en yüksek 450 TL olacak şekilde düzenlendi. Bunun yanı sıra Halkbank en düşük 300,00 TL promosyon ödemesi yapıyor.

Diğer bankaların promosyon ödemeleri ise şöyle:

ING: 450 liraya varan ödemeye ek olarak emekliler, 2 otomatik fatura talimatı vererek 250 lira, bir emekli arkadaşını ING’ye getirerek 150 ve ING Mobil kullanarak 50 lira ek nakit promosyon kazanabiliyor.

AKBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Tüm ATM’lerden ücretsiz para çekme, bedava havale ve EFT, bireysel kredilere özel faiz oranı gibi imkanlar sunuyor. Emekliler, maaşları yatmadan 2 gün önce hesaptan para çekebiliyor.

Promosyon Ödemesi Yapılacak
Ödemesi Yapılacak

FİBABANKA: Maaşa göre 330, 415, 500 lira promosyon ödemesi yapıyor.

DENİZBANK: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Emekli maaşı müşterisi kazandıranlara da 100 lira veriyor. Alışveriş ve faturalarda indirim, özel faizli kredi gibi uygulamaları var.

İŞ BANKASI: 450 liraya varan ödeme yapıyor. Kredi kartı ücreti almıyor, özel faiz, ücretsiz havale ve EFT imkanları sağlıyor.

HALKBANK: 1.000 TL altında emekli maaşı alanlara 300 TL, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında emekli maaşı alanlara 375 TL, 2.000 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 450 TL tutarında promosyon ödemesi yapılıyor.

İKİNCİ ÖDEME NE ZAMAN?

Bilindiği promosyon düzenlemesi 2017 yılının Şubat ayında hayata geçirildi. Üç yıl sonunda yeni ödeme dönemi geldi. Bununla birlikte 3 yıl sonra diğer ödeme için zaman dolmuş olacak.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir