Ekonomi

Emeklilere Güzel Haber! Hesaplarına Geri Ödemesiz Para Yatacak!

Emekli milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren önemli bir duyuru yapıldı. Emeklilerin dikkatini çeken açıklamaya göre  İNG bank, emeklilere geri ödemesiz para vereceğini duyurdu. İNG bank tarafından yapılan açıklamaya göre emekli müşterilerinin hesaplarına para yatırılacak. Geri ödemesiz olarak verilecek para için bankanın tek şartı 3 yıl bünyesinden maaşlarının çekilmesi. İşte İNG Bank’ın açıklaması…

Promosyon Detayları

1 aylık toplam gelir/aylık tutarınız,

  • 1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 1.675 TL,
  • 1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 2.100 TL,
  • 2.500 TL ve üzeri ise 2.500 TL nakit promosyon ödemesi alırsınız.

Kampanyadan emekli maaşını 3 yıl boyunca bankamızdan alma taahhüdü veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli maaş müşterilerimiz yararlanabilir.

Promosyon ödemesinden faydalanmak için herhangi bir ürün koşulu bulunmamaktadır.

Promosyon taahhütnamesinin imzalanması sonrasında ek bir koşul olmadan; bir aylık net gelir 1.500 TL’ye kadarsa 1.675 TL, 1.500 TL-2.500 TL arasındaysa 2.100 TL, 2.500 TL’nin üzerindeyse 2.500 TL nakit promosyon ödenir.

Kampanya 5 Ocak 2022 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında nakit promosyon alan müşteriler için geçerlidir. Bu tarihler dışında promosyon alan müşteriler kampanyadan yararlanamaz.

Nakit promosyon başvuru işlemleri ING Telefon Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabilir.

Bankamızdan birden fazla emekli maaş alınıyor olması durumunda, ödenecek promosyon tutarı maaş tutarlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılır.

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 yıllık taahhüt süresinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırıldığı tarih esas alınır.

Nakit promosyon ödemesi yapıldıktan sonra 3 yıllık taahhüt süresi içerisinde gelir/aylığın artması halinde ilave promosyon ödemesi yapılmaz.

3 yıllık taahhüde aykırılık olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon bedeli, taahhüdün kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevm esasa göre geri alınır.

Aynı anda birden fazla ek promosyon kampanyasından yararlanılamaz.

ING belirtilen hizmetleri sonlandırma ya da koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

1 Mart 2020 tarihi sonrasında Bankamız diğer ek promosyonlarından dahil olmuş, yararlanmış ya da talepte bulunan müşterilerimiz, 5 Ocak 2022 tarihi itibariyle koşulsuz nakit promosyon alması durumunda mevcut kampanya/talepleri iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve2.500 TL’ye varan nakit promosyondan yararlanır

İlgili Makaleler