Ekonomi

Emeklilere Güzel Haber! Şekerbank Resmen Duyurdu!

Emekli vatandaşlar tarafından merakla takip edilen en önemli konulardan biri bankaların emekli promosyonları. Bankalar, müşterilerinin ilgisini çekebilmek için emekli promosyonlarında kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. Son olarak Şekerbank tarafından yapılan açıklamaya göre maaşını taşıyan emeklilere promosyon indirimi verilecek. İşte detaylar…

Promosyon Tutarları

Maaş ödemesini Şekerbank’a taşıyan emekliler 1.750-TL’ye varan promosyon ödemesinden faydalanabilecektir.

*0-1.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.250 TL, 1.500 TL-2.499 TL aralığında maaş alan müşterilerimize 1.500 TL, 2.500 TL ve üzerinde maaş alan müşterilerimize ise 1.750 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilebilecektir.

Maaş Aralığı Promosyon Tutarı
0 – 1.499 TL 1.250-TL
1.500 TL – 2.499 TL 1.500-TL
2.500 TL ve üzeri 1.750-TL

Emekli Müşteri Paketi’nden Faydalanma Koşulları:

• Promosyon ödemesinden, gelir/aylıklarını üç yıl bankamızdan almayı taahhüt eden müşteriler faydalanabilecektir. Taahhüt süresi promosyon ödemesinin müşterinin hesabına geçmesi ile başlayacaktır. Ödenecek promosyon tutarı için; icra ve nafaka gibi kesintilerden arındırılmış ve üç ayda bir ödenen aylıkları için bir aya tekabül eden net gelir/aylık tutarı dikkate alınacaktır. Birden fazla maaş ödemesi alıp, bu maaşları için promosyon talebinde bulunulması durumunda maaşların toplamı dikkate alınarak tek bir promosyon ödemesi gerçekleştirilecektir.
• Şekerbank;  personel, iştirak çalışanları, Sem-Vak Banka emeklileri ve 1. derece yakınları kampanyadan faydalanamaz.
• Bankamızın faiz, ücret, kredi vadesi ve kredi süreçlerini değiştirme hakkı saklıdır. Bu hesaplamalar bilgilendirme amaçlı örnektir, bağlayıcılık içermemektedir.
• Sunulan promosyon rakamları 30.09.2021 tarihine kadar geçerlidir. Şekerbank kampanya dönemini ve kurallarını tek taraflı değiştirme hakkına sahiptir.

İlgili Makaleler