EkonomiGündem

Emeklilere Yapılacak Ek Ödeme Tutarı Belli Oldu ! 1 Ay İçinde Hesaplara Yatırılacak

Emeklilere ilk defa 3 yıl önce verilen banka promosyonu için ikinci ödeme zamanı geldi. Maaşını bankaya taşıyarak 3 yı maaşını bankadan alma sözü verenlerin hesaplarına 1 ay içinde yatırılacak olan promosyon ödemesi tutarları belli oldu.

Emeklilere 2017 yılında ilk defa verilen banka promosyonu ödemeleri için yeni bir gelişme meydana geldi. İkinci promosyon ödemesi için tutarlar belli oldu. Belirlenen tutarlar 1 ay içinde hesaplara yatırılacak.

Buna göre maaşını ilgili bankaya taşıyanlara promosyon ödemesi yapılacak. Söz konusu ödemelerden sadece emekliler yararlanabilecek. Bankalar ile SGK arasında 2017’de gerçekleşen sözleşme bu yıl itibari ile sona ermiş ve tüm gözler anlaşmanın yenilenmesi ile ödenecek olan yeni tutara kilitlenmişti. Bu bağlamda yeni promosyon ödemesi tutarları belli oldu.

Emeklilere Promosyon Ödemesi
Emeklilere Promosyon Ödemesi

PROMOSYON TUTARLARI BELLİ OLDU

Ziraat Bankası 2020 içerisinde emekli maaşın taşıyan müşterilerine yılında en düşük 300 TL ve en yüksek 450 TL olacak şekilde, Halkbank ise en düşük 300 TL promosyon ödemesi yapacak şekilde teklif sundu. Ayrıca emeklilere ING Bank 450 TL’ye kadar 2 otomatik fatura talimatı vererek 250 TL ve bir emekli arkadaşını ING’ye getirerek 150, ING Mobil kullanarak 50 lira ek nakit promosyon ödemesi kazanma imkanı veriyor.

Tüm bunların yanı sıra Akbank 450 TL’ye kadar, Fibabank maaşa göre değişmekle birlikte 330, 415 ve 500 TL şeklinde, Denizbank 450 TL’ye kadar olmakla birlikte bir arkadaşını getirene 100 TL promosyon ödemesi yapmakla beraber İş Bankası da 450 TL’ye kadar ödeme, Halkbank ise 1.000 TL altında emekli maaşı alanlara 300 TL, 1.000 TL ile 2.000 TL arasında emekli maaşı alanlara 375 TL, 2.000 TL üzerinde emekli maaşı alanlara ise 450 TL tutarında ödeme yapacak.

Maaşını ilgili bankalardan almak için söz veren emeklilere yapılacak olan promosyon ödemeleri 1 ay içinde hesaplara yatırılacak.

Son dakika gelişmeleri güncel, kamu haberleri ve personel alım ilanlarını mobil uygulamamız üzerinden anlık olarak haberdar edeceğiz. Mobil uygulamamızı ücretsiz indirmek için TIKLAYIN.

Kamuilanlari.com | ANKARA

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir