Ekonomi

Emekliye Flaş Açıklama! Emekli Maaşı Alanlara Bu Ödeme Yapılacak!

Emekli milyonlarca vatandaşı yakından ilgilendiren bir açıklama yapıldı. Birçok banka, emeklilerin ilgisini çekmek için bir dizi kampanya hazırlığı yapmaya devam ediyordu. Son olarak Kuveyttürk Bankası tarafından yapılan açıklamaya göre emeklilerin hesaplarına geri ödeme şartsız para yatırılacak. Peki emeklilere neye göre ve ne kadar para yatırılacak? İşte Kuveyttürk Bankası’nın açıklaması…

Emekli Promosyon Detayları

SGK emekli maaşı (Emekli Sandığı, SGK, BAĞ-KUR) ödemelerini, bankamız aracılığıyla alan ve promosyon başvurusunda bulunan tüm müşterilerimize;

  • 1.500 TL’ye kadar emekli aylığı alanlara 750 TL,
  • 1.500 TL ile 2.500 TL arasında emekli aylığı alanlara 875 TL,
  • 2.500 TL ve üzeri emekli aylığı alanlara 1.000 TL promosyon ödemesi gerçekleştirilmektedir.

Emeklilerimizin promosyon ödemesinden yararlanabilmeleri için maaş ödemelerini 3 yıl boyunca bankamız aracılığıyla alacaklarına dair başvuruda bulunmaları yeterlidir.

Emekli maaşını bankamıza yeni taşıyan müşterilerimiz maaşlarını en az 1 defa bankamızdan aldıktan sonra, mevcut emekli maaş müşterilerimizse beklemeksizin en yakın Kuveyt Türk şubesine gelerek promosyon başvurusunda bulunmalarını takiben 3 iş günü sonrasında ödeme müşterimizin hesabına gerçekleştirilmektedir.

Birden fazla emekli maaşı alanların promosyon talebinde bulunmaları durumunda maaşlarının toplamı dikkate alınarak tek promosyon ödemesi yapılacaktır.

İlgili Makaleler